Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nicopl

Program do przesyłania plików.

Polecane posty

Witam.

Mam takie pytanie gdyż w tym dziale nie bardzo się znam, jest jakiś program którym mogę przesłać pliki o rozmiarach kilka GB z jednego PC na drugi który jest w innym pokoju ??

Jakiś program który np: instaluję na tych dwóch komputerach i przeciągam plik z jednego komputera na drugi. ( myślę że załapiecie o co chodzi ;] )

Komputery są podpięte do internetu poprzez router.

Czekam na szybką odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udostępnianie plików to trochę trzeba poustawiać i się z tym pobawić a mnie jest potrzebne wysłać zaledwie kilka folderów na drugi PC i dlatego myślałem o jakimś prostym programie który mi to umożliwi tak jak da radę wysłać plik przez gg w prosty sposób, o coś tak prostego by mi chodziło ;] (i czy to udostępnianie nie jest jak nazwa wskazuje że plik/folder zostaje tylko udostępniony na drugim PC ? A ja potrzebuję przenieść dany folder gdyż HDD z którego folder będzie przeniesiony na drugi PC nie będzie do użytku w najbliższym czasie)

Z tymi torrentami nie mam pojęcia co masz na myśli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu, tworzysz torrenta na jednym komputerze, ładujesz na drugim i już. Czysto teoretycznie powinno zacząć ściągać z jedynego seeda, choć nie wiem jak to będzie wyglądać w rzeczywistości i jak jest z wydajnością takiego mechanizmu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Ty wymyślasz o.O

Jakie systemy mają te PC? Najłatwiej będzie udostępnić folder i po prostu skopiować jego zawartość na drugi PC. Żadnym programem, o ile taki w ogóle istnieje, nie będzie szybciej i łatwiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...