Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Siadak

Problem z instalowaniem windowsa

Polecane posty

Witam, mam problem, chciałem zrobić formata, wszystko ok, zrobiłem formata, następuje reset pc i zamiast kontynuacji instalacji windowsa, jest wszystko od nowa czyli robi formata :/ nie mam pojęcia co zrobić, proszę o pomoc. Instaluje windowsa xp sp3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lynenhynenh

A jaką masz instalkę? Pudełkową z zintegrowanym Service Packiem? Automatycznie robi formata od nowa czy musisz wybrać jakąś opcję?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie prosi może o wyjęcie płytki po zakończeniu pracy z dyskiem (formatowaniu, wyborze partycji), tuż przed restartem? Może spróbuj. Mam wrażenie, że sam miałem taki problem, dwa razy formatowałem dysk bo nie wyjąłem płytki, ale trochę minęło i mogę się mylić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjąłem płytę po formacie wtedy jak prosi o wyjecie, ale nie ma efektów, pojawia na czarnym tle wybór przejscia do biosu itp., nic z instalacja związanego, też coś jest do karty sieciowej... :/

Wyjąłem płytę po formacie wtedy jak prosi o wyjecie, ale nie ma efektów, pojawia na czarnym tle wybór przejscia do biosu itp., nic z instalacja związanego, też coś jest do karty sieciowej... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego mam pirata, nie wiem jaka wersja, napewno z sp3, jak nie pomoże zobaczę czy będę mógł zainstalować win7 z oryginala, jednak wolę tego xp bo jednak na siódemkę mam za słabego pc i będę znowu przechodzić męczarnie z optymalizacjanh gier

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lynenhynenh

Jak masz piraty to się nie dziw że nie działa. Kup legalną wersję i jeśli wystąpi problem będziesz mógł skorzystać z pomocy Microsoft.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...