Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nudyslaw

Czy da się grać w MMORPG bez stałego łącza ?

Polecane posty

Na tego typu łączach cieżko jest pograć w mmo . Za duże pingi . No i oczywiście dochodzi kwestia transferu . Jeżeli przekroczyłeś limit danych to ograniczają do takiej predkości że ledwo idzie poczte sprawdzić a co dopiero grać . Jeżeli byś był w zasiegu HSDPA 7,2mb/s to wtedy powinno dać się pograć bo bez problemu w tej technologi predkość łącza idzie osiągnąć na poziomie 2-3 mb/s . Jeżeli jesteś w zasiegu EDGE czy tam UMTS to net ma predkość w granicach 200-300 kb/s czyli za mało . Wina nie jest sama aktualizacja tylko właśnie predkość neta im mniejsza tym dłużej będzię pobierał aktualizacje a przy tak niskiej predkości aktualizacja może trwać bardzo długo .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na blueconect do 7,2 mb/s osiągnełem 2,4 mb/s więc wiem co mówie to że ty mieszkasz w takim miejscu że są bardziej obciążone nadajniki to nie moja wina . Co do edge nie wiem jak teraz ale 5 lat temu w opolu miałem do 250 kb/s . Jężeli masz takie do kitu predkości zmień operatora albo miejsce gdzie z niego korzystasz zanim zaczniesz mówic takie bzdety bo jak chcesz to prześle ci skany i zobaczymy kto ma racje .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CTRL85 A w czym niby miałeś? play i plus ma limity nie tylko transferu a i prędkości. a edge chodzi jak lubi, i trzeba pamiętać ze nadajniki obciążąją nie tylko ci z internetem ale sms, rozmowy, bts z 3g już nie:)

@someone1989

sa jeszcze anteny

@nudyslaw

na hsdpa, ale z rozsądnymi prędkosciami i ofertą nocnych nielimitowanych połączeń(świetny moment na zassanie aktualizacji)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...