Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CataractuS

Program pocztowy z tożsamościami - zna ktoś?

Polecane posty

Mam problem z którym walczę od pewnego czasu.

Stary Outlook Express 5 w Windowsie XP miał taką funkcję jak tożsamości, do tego z opcją założenia hasła.

Poszukuje programu, który potrafiłby zastąpić w tej kwestii OE w systemach Vista i 7. Musi być też darmowy.

Z rozwiązań, których już próbowałem:

- Thunderbird z pluginami hasła głównego.

Problem w tym, że menadżer profili pozwala łatwo skasować profil, za łatwo, poza tym poprawnie uruchamia się tylko ze skrótu.

-SeaMonkey, menadżer profili lepszy i dostępny z menu, ale nie mogę znaleźć żadnej wtyczki do zabezpieczenia profilu hasłem.

W Livemailach nie znalazłem takiej opcji ale może ktoś wie jak się do niej dobrać (jeśli jest).

I jedna bardzo ważna sprawa: całkowicie odpada opcja tworzenia kont użytkowników, natomiast tych tożsamości ma być ok 20 i powinny być zabezpieczone hasłem (nawet jeśli to żadna ochrona).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Vista jest jeszcze program Poczta systemu Windows - następca Outlook express i tam tożsamości są. Drugim sposobem w Viście (i chyba jedynym w 7) są konta tworzone w Panel Sterowania > Poczta. Nie wiem tylko czy funkcja jest dostępna zawsze czy tylko w niektórych wersjach Microsoft Outlook.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...