Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Merlinek

Razer Naga - problem z przyckami

Polecane posty

otóż kupiłem ostatnio Razer Nage, fajna bardzo myszka, dobrze działa. Jednak omyłkowo na 12 przycisk spadła mi kropelka piwa i generalnie przy klikaniu strasznie zgrzyta, tak jakby klei się. Ehh no więc przeszukałem chyba wszystko czy da się tą myszkę rozkręcić ale chyba nie bardzo, przycisk na siłę może i bym wyjął ale czy bym potem włożył to nie wiem. Przycisk siedzi w wąskiej szczelinie i papier toaletowy z wodą itd nie działają. Jakieś pomysły? A może coś innego jest przyczyną bo jak 'zgrzytał' mi tylko przycisk 12 to teraz juz 9 i 6 zaczął -.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciskow z tego co wiem nie da sie wyciagnac metodami domowymi. Moglbys ewentualnie skontaktowac sie z serwisem i powiedziec, ze z niewiadomych przyczyn myszka zgrzyta, ale jest mozliwosc, ze jak juz ja wybebesza to zorientuja sie, ze zalales gryzonia. Lekcja na przyszlosc: nie zalewaj sprzetu - niczym. A Naga jest naprawde fajnym gryzoniem, ktory sprawdza sie nie tylko w WoWie, ale i w wielu innych grach. W tej chili nie wymienilbym swojej na zaden inny model.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem, pierwsza moja rzecz którą zalałem -.- Tylko najgorsze jest, że tak naprawdę wystarczy wyjąć przycisk i go przetrzeć szmatką - ot koniec zgrzytania, albo włożyć coś i przetrzeć. Bo sprzęt działa jak działał, te przyciski tak samo, dlatego wkurza mnie ta sytuacja. Sam pewnie wiesz jak są te przyciski włożone, nie ma opcji chyba nic wsadzić. a wole nie wprowadzać tam kropli wody dla przeczyszczenia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...