Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eldragon93

Problem z Windows Update - crash systemu

Polecane posty

Gość eldragon93

Witam wszystkich. Mam problem najprawdopodobniej z Windows Update. Otóż po przeprowadzeniu aktualizacji systemu, Winda uruchamia się ponownie, przy czym zamiast załadować system uruchamia się narzędzie do rozwiązywania problemów podczas uruchamiania (czy coś takiego).. Podejrzewam, że wywołuje to jakaś aktualizacja, tylko nie wiem jaka. Udało mi się przywrócić system do punktu sprzed aktualizacji, ale nie chcę ryzykować i sprawdzać po kolei, która to aktualizacja to powoduje. Dodam tylko, że miałem podobny problem już wcześniej, tyle że wtedy przywrócenie systemu nie odniosło rezultatu i musiałem formatować dysk.. Wolałbym jednak uniknąć ponownego formatowania i jeśli ktoś zna rozwiązanie to proszę o odpowiedź. Ostatecznie mogę obejść się bez aktualizowania systemu..

Wybaczcie jeśli trochę to chaotycznie brzmi, ale ja sam już po prostu nie ogarniam.

Mój system: Windows 7 Home Premium z dodatkiem Service Pack 1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lynenhynenh

Aktualizacje szkodzą systemom: a)spiraconym; b)w których mocno się grzebało/same się rozgrzebały . Jeśli wyłączałeś jakieś procesy, funkcje to ustaw wszystko standardowo. Co do odinstalowania aktualizacji, powinieneś poznać ją po dacie instalacji / numerze. W Windows 7 z SP1 można się spokojnie obejść bez aktualizacji, wszystkie poważne błędy już zostały naprawione, aktualizacja ma sens tylko wtedy jeśli obronę swojego komputera opierasz na technologiach Microsoftu, bądź jesteś fanboyem tej firmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Więc aktualizowanie Windowsa w moim przypadku nie jest niezbędne? No i okej, nie będę się z nim szarpał.. Fakt, wyłączałem dosyć sporo procesów, które uruchamiały mi się na starcie, bo były mi zwyczajnie niepotrzebne i po prostu opóźniały mi start.. No cóż, w takim przypadku dalszą zabawę z aktualizacjami sobie odpuszczę, ale dzięki za pomoc ;)

I żeby nie było, system jest oryginalny ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...