Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sensey

Po instalacji sterowników do GTX550 Ti znika powłoka Windows 7

Polecane posty

Witam. Mam dzisiaj kłopot. Otóż mam nową kartę graficzna GeForce GTX 550 Ti dzisiaj kupiona i zamontowana. Stara się spaliła czy co tam grom wie się stało. W każdym bądź razie mam system Win7 i kiedy zainstaluje sterowniki do wyżej wymienionej karty po restarcie systemu znika mi cały interface win7 (ikony, pasek startu, kursor) oprócz pulpitu (tła w sensie) kiedy chce odpalić menadżera zadań ekran czarnieje i pupa. Proszę o dość szybka pomoc

P/s jeżeli chodzi o specyfikacje kompa-KG to od razu mowie są dobre. Kartę dobierali mi w sklepie/serwisie. A i komp świeżo po formacie.

Procek AMD Athlon 64 x2 dual core 6000+

RAM 8gb

GeForce GTX550 Ti

dysk 1TB WD

Zasilacz Tracer 550W

system Win 7 Ulti

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lynenhynenh

Jest jeszcze druga opcja - konflikt sterowników - czyli nie usunąłeś starych. Zreinstaluj Windowsa. Poza tym proponuję zrobić tak - sprzedaj 4GB RAM (bo ten procesor i tak tego nie wykorzysta) i za te pieniądze kup porządny zasilacz, ew będzie trzeba dołożyć parę złociszy...

@down No rzeczywiście. Można jeszcze sprawdzić kartę na innym komputerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze druga opcja - konflikt sterowników - czyli nie usunąłeś starych. Zreinstaluj Windowsa.

Eh... Ludzie czemu nie czytacie? KOMP DOPIERO PO FORMACIE.

Dobra zasilacz. Być może on jest winowajcą. A może ktoś ma jeszcze inny pomysł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to co mógł uszkodzić ten zasilacz. Ściągnij program memtest, wypal na płycie i uruchom z niego komputer na dwie godziny conajmniej. Podaj SMART dysku (CrystalDiskInfo, zakładka Health z HD Tune, zakładka SMART ze SpeedFan - jeśli Twój dysk podłączysz jako dodatkowy u kogoś u kogo działa system, MHDD gdy chcesz mieć program autobotowalny - z niego możesz uruchomić komputer).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lynenhynenh

Podaj jeszcze płytę główną, być może masz zintegrowaną grafikę która kłóci się z GeForcem? Dodatkowe zasilanie do karty podpięte?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...