Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Times

Błąd wczytywania dysku

Polecane posty

Witam!

Mam pewien problem z moim dyskiem twardym. Otóż jeszcze ok. tydzień temu komp został wysłany do Komputronika z takim oto problemem. System nie uruchamiał się, pojawiał się tylko ten napis, BIOS nie widział dysku. Wysłałem i dostałem kompa oczywiście sformatowanego, wymieniony dysk.

Po tygodniu normalnego chodzenia, właczam dzisiaj kompa i widzę znów ten sam komunikat. Próbowałem zrestartować - nic. Zobaczyłem, czy BIOS widzi mój dysk - i okazało się, że widzi. Moje pytanie jest takie: Jak to naprawić? Mam na myśli rozwiazanie, w którym nie trzeba będzie grzebać w kompie, bo niestety mam plomby na niego nałożone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lynenhynenh

@helmud7543 - Jak kolega ma to posprawdzać skoro komputer się nie uruchamia i nie może go otworzyć?

Jak chcesz się bawić możesz zrobić memtesta, ale według mnie to niewiele da. Idź pomęczyć Komputronika, w końcu dużo przepłaciłeś za ten sprzęt, to niech Ci usługują.

@helmud7543 Wspaniale, ale może autor tematu nie wie, jak się wykonuje czynności, które opisałeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputer się uruchamia tylko Windows nie. Proponuję zapoznać się z pakietami narzędzi takimi jak Hiren's boot cd i Ultimate Boot CD. Napięcia i temperatury do sprawdzenia w BIOS. Jeśli komputer na gwarancji to wysłać do Komputronika, jeśli nie, odradzam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...