Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pr0budyn

Windows się resetuje

Polecane posty

Przy włączaniu komputera wyświetla mi się taki komunikat:

System Windows nie może załadować profilu przechowywanego lokalnie. Możliwym powodem tego błędu jest brak wystarczających praw zabezpieczeń lub uszkodzony profil lokalny. Jeśli ten problem będzie się powtarzać, skontaktuj się z administratorem sieci.

SZCZEGÓŁY - Operacja We/Wy zainicjowana przez rejestr nie powiodła się w sposób nieodwracalny. Rejestr nie może wczytać, wypisać lub opróżnić jednego z plików zawierających obraz rejestru systemu.

Windows jakby się resetował. Czysty pulpit, wszystkie zapisy, historie itp. są zresetowane i tak jest po każdym zrestartowaniu komputera. Używam systemu Windows XP Professional z dodatkiem Service Pack 2.

Ktoś może pomóc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek zrób scandisk, może coś to da. Jak nie to format, instalacja nakładkowa, lub skorzystaj z konsoli odzyskiwania systemu, dowiesz się o niej z tej strony: klik. Choć najprościej byłoby przywrócić system do stanu kiedy wszystko było w porządku, ale musiałbyś mieć włączone przywracanie systemu. Poza tym możesz mieć wirusy i inne świństwa, a w takim przypadku, przydałaby Ci się bardziej fachowa pomoc od mojej.

P.S. Prawdopodobnie są inne sposoby, ale konsola odzyskiwania systemu na pewno nie zaszkodzi, a format to ostateczność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na rozwalony system plików, uszkodzony dysk. Może też być coś nie tak z rejestrem lub uprawnieniami.

Jeśli chodzi o system plików, to zamiast scandiska lepiej uruchomić chkdsk z poziomu wiersza poleceń (jeśli nie wiesz jak tego użyć, to na forum mnóstwo razy pisałem jak wykonać skanowanie chkdskiem, użyj forumowej szukajki wpisując frazę chkdsk). Lepiej sprawdza system plików.

Jeśli chodzi o dysk, to daj screena z zakładką Health z programu HD Tune.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...