Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mmach1988

Praca przez internet

Polecane posty

Witam,

Chciałbym się spytać jak szukać pracy przez internet. Oczywuście korzystałem z Google, ale tyle tego jest, że trudno coś wybrać a i pewnie 3/4 tych stron to są jacyś naciągacze. Tak dokładnie to nawet nie rozchodzi mi się o pełnoprawną pracę a bardziej o dorobienie sobie. Czasu wolnego mam mnóstwo i chciałbym go jakoś wykorzystać.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Starzec

Jeśli dobrze Cię zrozumiałem, to chcesz znależć pracę przez Internet, a nie pracować przez niego.

W tym pierwszym przypadku to radzę Tobie abyś rozejrzał się w swojej okolicy za pracą dorywczą, bo przecież chcesz dorobić a czasu na prześwietlenie okolicy masz dużo, skoro piszesz że masz dość sporo wolnego czasu.Chyba że ci się nie chce, to chyba więc pracować też ci się nie chce :wink: Dopiero jak w swoim rejonie zamieszkania nie znajdziesz pracy, to bierz się za szukanie pracy w necie.

Aha: Jeżdzić po okolicy to nie trzeba specjalnie; wystarczy gazeta i telefon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci looknąć na strony internetowe firm, którre w Twoim regionie zajmują się pośrednictwem pracy (Randstad, LeasingTeam itd.), możesz ewentualnie osobiście pofatygować się do biura i zostawić im CV. Ja wczoraj zostawiłem im CV, a dzisiaj dostałem już pracę. Może nie jakąś super, ale żaden pieniądz dla mnie nie śmierdzi :)

EDIT: Sorry, nie widziałem Twojego nowego postu, kiedy pisałem Twój.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim czasy udało mi się odnaleźć takie oto ogłoszenie: PRACA - Marketing Internetowy. Szczegółów nie znam, przyznam, iż taki typ pracy aktualnie mnie nie interesuje aczkolwiek sądzę, iż jeśli Ty masz ochotę się tak "pobawić" to chyba warto spróbować i skontaktować się z autorem informacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam stronę [CIACH], na której klikając reklamy zarabiasz prawdziwą kasę (dolary). Gdy nazbierasz 50$, będziesz miał możliwość przelania pieniędzy na własne konto AlertPay i inne (szczerze nie wiem jakie, bo nie chciało mi się sprawdzać, ale jest to możliwe tyle że od 75$) Wchodzisz codziennie na stronę, klikasz parę linków i za każdy otrzymujesz 1 cent, co w przeliczeniu na jeden dzień wynosi od 10 centów do 20 (w zależności od stron, ponieważ raz jest ich 10, a innym skumuluje się 20) Jest również możliwość wykupienia konta premium, które zwiększa nasze zarobki o 125%, czyli do 1 centa i jego czwartej części. KP daje także więcej stron do klikania (mamy ich od 20 do 30, nie jak na zwykłym, darmowym użytkowniku)

Tak więc zachęcam do zarejestrowania się na stronie [CIACH] i [CIACH] Ja do tej chwili zarobiłem 4.57$ na darmowym koncie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klikasz parę linków i za każdy otrzymujesz 1 cent, co w przeliczeniu na jeden dzień wynosi od 10 centów do 20

Gdy nazbierasz 50$, będziesz miał możliwość przelania pieniędzy na własne konto[...]

Wyglada na DUZO klikania. NUDNEGO klikania. CODZIENNEGO klikania.

Nawet jesli bedziesz miec tyle szczescia, ze codziennie zarobisz 20 centow, to zajmie Ci 5 dni zanim uzbierasz 1$. 50 dni bedziesz potrzebowac na uzbieranie 10$. A zeby uciulac te 50$ bedziesz musial klikac codziennie przez 250 dni, czyli ponad 8 miesiecy. I to wszystko przy zalozeniu, ze bedziesz mial wielkie szczescie i codziennie wpadac Ci bedzie po 20 centow. A jesli okaze sie, ze szczescia nie masz i przez wiekszosc dni wpada Ci tylko po 10 centow, to zanim dobijesz do 50$ i bedziesz mogl przelac te kase na jakies tam konto, minie ponad rok. I to wszystko dla niecalych 140 zl.

Ja do tej chwili zarobiłem 4.57$ na darmowym koncie :)

:brawa::brawa::brawa:

To w srednim kursie walut NBP 12,61 zl. I to "juz" po ponad miesiacu codziennej zabawy w klikanie, prawda? Gratuluje zapalu, samozaparcia, cierpliwosci i wytrwalosci. Bo braku innych zajec, pomyslow i desperacji nie powinno sie nikomu gratuulowac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że nie mam dużego wykształcenia (skończyłem liceum) a praca przez internet to jedyne wyjście, bo jestem niepełnosprawny. Klikać reklam itp. nie będę, bo to odmóżdżające a i pieniądz żaden. Interesuję się głównie sportem, grami i komputerami i chciałbym coś z tym związanego robić, ale jak się nie ma co się lubi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z ciekawości spytam w tym wątku, ponieważ zaintrygowała mnie wypowiedź org'a - co sądzicie właśnie o takich stronach oferujących zarobek na reklamach wyświetlanych i tych klikanych ? No bo IMO największy zarobek dostaną ci, którzy najskuteczniej zaspamują internet swoimi reffami i będą dostawać %-ty od tych "zwerbowanych"...

No chyba że jestem w błędzie...

@Tesu

Nom - racja... ok. 12 zeta za miesiąc xD Jakby to była kasa expresowa to jeszcze, ale zapewne naklikać to się trzeba...

@mmach1988

Wiesz - nie mam zamiaru się nad tobą pastwić, rozdrapywać ran itd. ... Ale twoje słowa mnie zaintrygowały... Czy mógłbyś napisać coś więcej o twoim stanie zdrowia ( choroba/wypadek ? ) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Starzec
A ja tak z ciekawości spytam w tym wątku, ponieważ zaintrygowała mnie wypowiedź org'a - co sądzicie właśnie o takich stronach oferujących zarobek na reklamach wyświetlanych i tych klikanych ? No bo IMO największy zarobek dostaną ci, którzy najskuteczniej zaspamują internet swoimi reffami i będą dostawać %-ty od tych "zwerbowanych"...

No chyba że jestem w błędzie...

Takie strony to w 70% procentach oszuści.Jak wiadomo ustawiają limit kasy, dajmy 20/50zł którą musimy uzbierać by przelać na swoje konto. Wszystko pięknie idzie do czasu kiedy zbliżamy się do tego limitu i pod byle pozorem banują nam konto i kasa przepada :ohmy: .Niestety trzeba uważać, jeśli się na takie coś piszemy, bo okaże się że pracowliśmy za darmo przez sporo czasu.Dlatego warto stracić czas i przeczytać REGULAMIN danej strony, jeśli chcemy zarabiać na klikaniu w bannery.

Jeśli stoi w regulaminie że admin ma prawo, bez podania przyczyny usunąć nasze konto, to lepiej poszukać innych stron.

Ogólnie czytanie REGULAMINÓW na takich stronach polecam, bo czasami możemy uniknąć pewnych nieprzyjemności, dzięki temu.Inwencja oszustów jest ogromna, a niewiedza często wpycha nas w ich ręce.A raczej nasze portfele :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choroba, niestety nieuleczalna. Nie będę podawał szczegółów, bo to nie miejsce. W sumie nie muszę pracować, ale chciałbym coś robić oprócz grania iprzeglądania internetu. Nigdy nie pracowałem i chciałbym się sprawdzić w tym a i dodatkowe pieniążki by się przydały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz zacząć naukę od podstaw a później tworzyć serwisy sieciowe itp. Praca przez internet a i nauczyć się dużo można. Zacznij od HTML, później PHP i na koniec coś z SQL i można stworzyć niezły serwis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...