Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lysywujek

System się ładuje a ekran nie włącza

Polecane posty

Witam!

Otóż od pewnego czasu mam taki problem, że co pare dni jak włączam komputer to nie uruchamia się ekran. Jak włączę głośniki to słychać, że system się załadował po charakterystycznej melodyjce windowsa. Nie jest to kwestia ekranu, gdyż z innymi problem również występuje. Jak w ten sposób "padnie" to czasem za drugim razem się włączy a czasem za 20, albo musi postać do drugiego dnia. Co to może być?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika Gigabyte GTX570SOC. Zasilacz corsair 650w. ekran lg w2753vc. Grafike wyciągałem i montowałem na nowo kilka razy. A ostatnio jeszcze zaczął gasnąć ekran np przy oglądaniu internetu, gaśnie i włącza się i jest napisane, że sterownik utraciłsprawność, ale ją odzyskał. Reinstalowałem sterowniki ale i tak nic nie pomogło. Jeszcze wczoraj całkiem mi się kilka razy zawiesił i potem wyskoczył niebieski ekran i pisało cos o display drivers...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG... >.< też mam monitor tej firmy i gdy po odłączeniu kabla od kompa(okresowe porządki w kompie\wymiana części)załączę sam komputer to monitor później załącza mi się cały czas w trybie "oszczędzania energii". Zazwyczaj pomaga odłączenie karty graficznej i podłączenie jej na nowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...