Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Akron

Speedlink Xeox Xbox 360 Style

Polecane posty

Witam, jestem posiadaczem wyżej wymienionego pada. Otóż doświadczyłem tego, czego pełno w internecie - niekompatybilności tego pada z grami, czyli inne rozstawienie przycisków (w Batman:Arkham Asylum nie wykrywało go w ogóle :P). I tu rodzi się pytanie - czy jest jakiś sposób żeby uczynić go kompatybilnym z tymi wszystkimi grami? (proszę was, żebyście nie podawali jednej, jedynej rzeczy: xbox controller emulator.. nie zrozumcie mnie źle, ale żeby za każdym razem wklejać te wszystkie pliki do folderu z grą, przebindowywać klawisze w configu i tak dalej..) Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej wymieniony pad nie jest jakiś super i do pełnej kompatybilności z niektórymi grami potrzebuje emulatorów. Tego nie zmienisz w żaden sposób, chyba że zaopatrzysz się w jakiś lepszy kontroler.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forums.pcsx2.net/Thread-XBox-360-co...TOR-for-windows

Jest coś takiego jak emulator pada od xboxa 360. Używałem tego do Kane & Lynch.

(proszę was, żebyście nie podawali jednej, jedynej rzeczy: xbox controller emulator.. nie zrozumcie mnie źle, ale żeby za każdym razem wklejać te wszystkie pliki do folderu z grą, przebindowywać klawisze w configu i tak dalej..)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale wygląda to co najmniej groteskowo. Wypowiadasz się w temacie "Najbardziej kompatybilne pady do PC":

Hm, jeśli szukasz pada na PCta polecam Speedlink Xeox Xbox 360 Style Gamepad - USB pad bardzo duża wygoda używania, wbudowany system wibracji, pokryty gumą, dzięki czemu się nie ślizga. Solidny pad, w zaskakująco niskiej cenie jak na taką jakość. Spokojnie zmieścisz się w budżecie i jeszcze Ci trochę zostanie, a jakość tego pada wcale nie odbiega tak strasznie od tych "wypasów" z Microsoftu za 300zł+

A teraz masz problemy z kompatybilnością. Następnym razem zastanów się, zanim coś polecisz. To, że Ty masz takiego pada, nie czyni go automatycznie dobrym wyborem. Jak widać, "wypasy z Microsoftu za 300zł+" (do tej pory nie wiadomo skąd taka cena w tym poście) sprawują się w grach nieco lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzedniego posta skasowałem, żeby nie było że spamuję ;P wie ktoś gdzie wkleić te pliczki od xbox 360 controller emulator w Batman: Arkham Asylum?! wklejałem tam gdzie launcher - ie działa. Wklejałem tam gdzie configi - nie działa... to gdzie mam to wkleić ?!?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj program XPADDER (poradniki popatrz na YT). Jest to program za pomocą, którego możesz przypisywać klawisze z klawiatury to przycisków swojego pada. Ja mam DS2 na przejściówce i po użyciu tego pada DiRT 3 śmiga mi na nim aż miło. Oczywiście gałki działają dobrze tzn. jak wychyle lekko to samochód też lekko skręca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...