Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcinkwiat1985pl

i7 2600k i GTX570 - słaba wydajnosć

Polecane posty

hejka. kupilem dzis kompa z i7 2600k, 4gb ram, plyta asrock p67 pro3, gtx570 i zasilacz corsair hx620w - wiec chyba dobry. jednak wydajnosc w markach jest slaba. w 3dmark vantage ledwo 22000pkt a w superpi 1m procek ma prawie 10 sekund. to bardzo slabo. przegladam to forum i tu jakis koles z i5 ma lekko ponad 7s i z archaicznym gtx460 ponad 29000pkt.

wiec o co chodzi? i jak poprawic wydajnosc? dzieki za odp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10s w SuperPi - wynik jak najbardziej jest poprawny. Nie wiem skąd wziąłeś info o 7s na i5, to chyba musiał być jakiś mocno podkręcony proc. W 3dmarku wynik też mi się wydaje ostatecznie akceptowalny.

Zobacz jeszcze jak z wydajnością w 3dmarku 11.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba zwróciłeś uwagę, że on podkręcił swój procesor do kosmicznych 5,4GHz? :) Chyba już jasne skąd wysoki wynik w SuperPI.

A co do 3dmarka - nie wiem czy zauważyłeś ale Graczdari91 ma dwa GTX460 (i to podkręcone) - stąd taki a nie inny wynik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto By pomyślał, że ktoś się przyczepi moich wyników ;p Masz fajnego kompa, który osiąga dobre wyniki, i niema sensu się ścigać. Ale jak już bardzo chcesz. Podkręć CPU i GPU, oraz zobacz czy masz najnowsze sterowniki. Podaj jaka to konkretnie karta - producent. Dobre chłodzenie CPU też wskazane.

A GTX460 to nie archaizm ;p foch ;p

Generalnie podaj wszystkie informacje o kompie :)

-------------------------------------------------

Ja niedługo jeszcze podgonię wyniki :) Spokojnie ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...