Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BroWCu

Wybór dostawcy bezprzewodowego internetu (szybkość min 512kb/s, limit 4GB)

Polecane posty

Moja przygoda z Orange wkrotce sie zakonczy, wiec poszukuje innej oferty bezprzewodowego internetu (niestety w mojej sytuacji tylko taki moge miec). Mieszkam na wsi moze z kilkometr od nadajnika Orange, ktorego sygnal jest "zaslaniany"przez kilka budynkow. Internet od Orange w praktyce osiagal smiesznie niskie predkosci przy limicie 1gb, ktory dopiero pozniej zostal powiekszony do 2 lub 3gb, nie wiem dokladnie. Moze bylo tak przez slaby modemik na usb, tego tez nie wiem. W zwiazku z powyzszym chcialbym sie dowiedziec o innych ofertach internetu: z abonamentem gdzies tak do piecdziesieciu kilku zlotych, o jak najwyzszym mozliwie limicie (zadowalajacy bylby limit okolo 4gb), deklarowanej szybkosci minimum 512 kb/s, najlepiej z przyzwoitym routerem w pakiecie, dobrym zasiegu oraz mozliwosci przetestowania uslugi na pewien czas. Zastanawiam sie nad Netia i Blueconnect`em. Internetu glownie uzywam do ogladania anime i przegladania stron, czasami tez cos pobieram, nie gram w gry online. Czy prosze o zbyt wiele? :rolleyes:

Nie podczepiaj się pod cudze tematy.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znajdziesz internetu mobilnego, który gwarantuję ci szybkość przesyłu danych 512 KB/s [czyli potrzebujesz teoretycznie internetu o przepustowości 4 Mb/s]. Wszystko zależy od położenia względem nadajnika (odległość) oraz rodzaju nadawanego sygnału na nadajniku (GSM, UMTS z zakresów 800/900 lub UMTS 2100 lub najnowszy standard LTE). Najprościej zrobisz gdy wejdziesz na stronę mapa.btsearch.pl, odnajdziesz swoją lokalizację i sprawdzisz jaki nadajnik jest najbliżej ciebie i z jakich technologii korzysta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...