Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PeQ

neostrada 2mb + TD-W8910G - wolny transfer i zrywanie połączenia

Polecane posty

Witam, posiadam neostradę 2mb i router TP-link TD-W8910G. Zjechałem do domu po sesji i odkryłem, że neostradzie zdarza się zerwać połączenie przy oglądaniu filmów na youtubie, a gdy próbowałem ściągnąć zdjęcia (plik rar ok. 400mb) wrzucane na serwery typu fireshare, wupload i tym podobne transfery stopniowo spadaly od ok. 50kb/s do 10kb/s by zerwać ostatecznie połączenie... Nie wiem od kiedy występuje problem, nie ma znaczenia czy ściągam na laptopie (wifi) czy po kablu na stacjonarnym... Jakieś wskazówki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy statystykach ADSL jest 'Transmit total error count' i 'Recieve total error count', ale obie wskazują na zero, za to teraz zauważyłem, że przy wlan, przy statystykach odbioru mam 'Rx errors count' i 'Rx drop count' na poziomie 890 aktualnie i rośnie przy odświeżaniu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmware nie updateowałem, za to do domyślnych ustawień był przywracany, nie pomogło.. Teraz zauważyłem te błędy, ale chciałbym nadmienić, że po kablu też był ten sam problem. Podejrzewam, że nie bez znaczenia jest fakt, o którym zapomniałem wspomnieć, że od 1 sierpnia mam mieć zwiększoną prędkość łącza, i być może jestem w okresie przełączania mnie, ale nie spodziewałem się tego tak wcześnie..

Edit:

Już zaktualizowałem soft do najnowszej wersji dostępnej na stronie tp-linka, jedyna poprawa jaka zaszła, to to, że w zakładce wlan nie mnożą się tak bardzo te błędy, ale wciąż nie działa to tak jak powinno...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...