Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xDominik

Zmiana procesora na inny.

Polecane posty

Siemka

Otóż niedawno kupiłem procesor AMD Phenom x2 560 II 3.3Ghz Black Edition i nie wiem czy działa poprawnie i czy jest wykorzystywany w pełni możliwości przedtem miałem AMD Atlona 3200+ (2.0Ghz) i nie widze widocznej różnicy między tymi procesorami. I jeszcze takie pytanko czy dzięki procesorowi mogę odpalać gry na większych wymaganiach,detalach czy tylko daje mi to lepszą ilość fps'ów w grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz:Nie wiem

Odkręć obudowę i zobacz jaki masz.

Płyta główna:Gigabyte S series support AMD Socket AM2

Użyj CPU-Z (lub czegoś podobnego), aby sprawdzić jej dokładny model

A swoją drogą - przy takiej karcie kupowanie Phenoma IIx2 to niezbyt dobry pomysł (pominę już tutaj, że kupno samego procka też takim nie jest).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze takie pytanko Call oF Duty Black Ops odpali mi?

Od takich pytań mamy oddzielny temat - http://forum.cdaction.pl/Czy-pojda-II-t111481.html

Źle zrobiłeś, że nie przyszedłeś przed zakupami. Prawda jest taka, że przy takiej karcie graficznej większą różnice między tymi procesorami trudno zauważyć. Dużo lepszym zakupem byłby jakiś Athlon IIx3 lub x4 - wtedy różnica byłaby bardziej widoczna.

PS. Przypomnę jeszcze raz o zasilaczu.

PS2. Możesz się jeszcze tego procka pozbyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lynenhynenh

Jeśli masz Windows XP - ten system ma problemy z rozpoznaniem nowego procesora, często bez reinstalacji nie wszystko zatrybi jak należy.

Tak jak już MD wspominał, użyj CPU-Z .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lynenhynenh

Tak ale chodzi tu o format PO instalacji nowego proca, gdyż czasami Windows podczas instalacji pobiera informacje o sprzęcie i później nie chce tego zmieniać i wychodzą błędy takie jak u Ciebie. Tym bardziej że procesor jest jest jednym z krytycznych podzespołów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliwość że po tym formacie, gdy już będzie dobrze mi wykrywać procesor może on lepiej chodzić? Bo tak jak mówiłem nie widziałem różnicy między starym a nowym procesorem i nie wiem czy on mi coś wogle da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lynenhynenh

Po prostu system źle go rozpoznaje. Mogą pojawić się problemy z instalacją lub działaniem niektórych programów. Jeśli Ci to nie przeszkadza to możesz to "olać", natomiast ja na Twoim miejscu strzeliłbym reinstalkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...