Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cudzoziemiec

Rozwiązany: ATI Radeon HD 4350 - Problem ze sterownikami

Polecane posty

Siema wszystkim.

Mam taki problem ze jestem aktualnie po formacie i mam karte graficzna ati radeon hd 4350 i jak pobieram najnowsze sterowniki i restartuje komputer to mam jakosc kolorow 4 bity nierozumiem o co kaman, czy mogl by ktos wyjasnic o co chodzi.A jak instaluje stery z plyty dolaczonej to jak wlaczam np. Battlefielda Bad Company 2 i wchodze na server to raz jest bialy ekran a raz normalnie raz bialy ekran raz normalnie i tak w kolo az nie wejde na server , da sie temu jakos zaradzic? A i dodam jeszce ze nie na kazda mape moge wejsc , naprzyklad na Pustynie Atakama wejde pogram 10 sec i caly ekran bialy sie robi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak mozesz napisz mi jakis konkretny model ale zeby byl w przystepnej cenie bo ja na tym sie wszystkim wogle nie znam , i jesli bys mogl to z gram.pl cos polec.

Z gory dzieki

Ale w sumie tak po zastanowieniu po co mam kupowac nowy zasilacz jak jeszcz nie wiem 8 dni temu dzialalo wszystko normalnie a dopiero po formacie sie zwalilo , to chyba nie wina zasilacza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lynenhynenh

Na początek sprawdziłbym RAM programem memtest86 i dysk HD Tune, podaj jakie wyszły wyniki. Jeśli te testy nic nie wykażą to winny jest zasilacz albo karta lub jedno i drugie zarazem. Poza tym podaj DOKŁADNĄ konfigurację bo "proc 2,7" niewiele mi mówi. Najlepiej wrzuć zrzut ekranu z programu CPU-Z.

8 dni temu dzialalo wszystko normalnie a dopiero po formacie sie zwalilo , to chyba nie wina zasilacza.
No właśnie niekoniecznie. Ja bym zmienił na ten, powinien wystarczyć ze sporym zapasem, o ile nie zamierzasz wymieniać na kartę graficzną wymagającą dodatkowego zasilania. Na gram.pl w ogóle nie ma co szukać, gdyż tam też są same śmiecie z czarnej listy; esc.pl polecam i sam się tam zaopatruję, więc nie masz się czego obawiać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...