Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HellVard

Problem z klawiaturą

Polecane posty

Witam, mam dziwny problem z klawiaturą. Otóż nie mogę jednocześnie używać strzałki w dół i innych klawiszy. Przykładowo, nie mogę iść w grach jednocześnie w tył i w lewo, co przedtem było możliwe. Gdy przytrzymuję strzałkę i inny klawisz, z kompa dochodzi odgłos "pipczenia" :smile: O co chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowe, tanie klawiatury blokują się przy naciśnięciu trzech klawiszy jednocześnie.

Z moją starą klawiaturą też miałem ciekawy problem, bo w takim NfS:U2 podczas uzywania nitro moglem tylko skręcać bodajże w lewo, a w prawo już nie. Co ciekawe, w innych grach takiego problemu nie miałem.

Ale wracając do Ciebie. Jeśli masz jakąś lepszą klawiaturke, przeinstaluj sterowniki dołączone do niej; spotkałem się też pare razy z sytuacją, gdy na fochy klawiatury pomogło odłączenie i ponowne podłączenie jej do komputera (ale tylko w przypadku klawiatury na "starą" okrągłą wtyczkę). Nieco prymitywne rozwiązanie i rzadko pomaga, ale nigdy nie zaszkodzi spróbować :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja klawiatura to właśnie taki tańszy złom, bez żadnych specjalnych sterowników. Gram sobie właśnie w stareńkiego Crasha Banndicoota na emulatorze PSX, i biegnąc do przodu mogę robić wszystko, do tyłu jednak nie. Bez tego nie przejdę gry, bo jest kilka rund "uciekanych", gdzie biegnie się cały czas do tyłu. Próbowałem z przypisywaniem akcji do różnych klawiszy, ale to nic nie daje. Ehh, chyba trzeba będzie pada kupić :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...