Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mcpunk

Kupię Klocki LEGO

Polecane posty

Jako iż jest to mój pierwszy post na tym forum - Witam Wszystkich Serdecznie!

Jak wielu z was zauważyło - mamy wakacje, a co za tym idzie każda sumka w portfelu mile widziana ;) Tak więc macie okazję powiększyć nieco swój wakacyjny budżet - domyślam się że wielu z was ma jeszcze pochowane gdzieś po strychach/piwnicach pozostałości po waszym dzieciństwie - mam na myśli KLOCKI LEGO. Otóż chętnie je od was odkupię, jeśli gracą wam one i nie są już nikomu potrzebne, to po co macie to trzymać skoro odsprzedanie ich podreperuje znacznie waszą wakacyjną sytuację finansową?

Dobra, przejdźmy do konkretów - ile zarobisz? Cena jest ustalana indywidualnie, w zależności od tego co masz do zaoferowania, ja natomiast kieruję się poniższymi kryteriami:

-Ilość kilogramów- najbardziej ogólny wyznacznik wartości klocków, daje on wyobrażenie o jakiej ilości rozmawiamy,

-Oryginalność - interesują mnie TYLKO I WYŁĄCZNIE oryginalne KLOCKI LEGO, żadne podróbki itd,

-Instrukcje - instrukcje są dla mnie bardzo ważne, więc ich obecność jest dodatkowym atutem,

-Kompletność - czy są wszystkie elementy zestawów, by dało się coś złożyć z tych instrukcji,

-Jakość - jakie zestawy oferujesz, bo wolę kupić 10 dużych zestawów niż 100 małych,

Jeśli posiadasz jakieś klocki do odsprzedania, to daj mi znać - na pewno się odezwę i poinformuję czy jestem zainteresowany czy nie. By usprawnić naszą współpracę proponowałbym o informacje od was zawierające następujące dane:

-Ilość kilogramów (miło by było jakby to było minimum 7-10 kilo, bo drobnicą nie chce mi się zajmować)

-Numery zestawów z instrukcjami (jeśli nie posiadasz instrukcji przy nr zestawu postaw znak [-]),

-Dodatkowe info (czy zestawy są kompletne, czy klocki są w dobrym stanie tj. nie pomalowane, połamane itd),

-Cena jaka Cię interesuje (może mi odpowiadać, a może będę się targował ;),

Po otrzymaniu tych informacji wyrażę swoje ewentualne zainteresowanie i wtedy będziemy omawiać szczegóły transakcji. Będę starał się jak najszybciej odpowiadać, niestety w chwili obecnej mam ograniczony fundusz na te wydatki, więc może się zdarzyć - w przypadku pojawienia się zbyt wielu ofert - że zakupu będę mógł dokonać dopiero po jakimś czasie. W każdym bądź razie będę od razu informował czy jestem zainteresowany zakupem czy nie, a gdy zdobędę fundusze odezwę się by sfinalizować transakcję (jeśli Ty nadal będziesz zainteresowany :wink:

Proszę pisać na e-mail: mcpunk@interia.pl

Nie zaśmiecajcie też, proszę, niepotrzebnie forum zbędnymi pytaniami!

Mam nadzieję na owocną współpracę i płynące z niej obopólne korzyści!

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta nadal aktualna - jako że minął tydzień podbijam. W razie jakichkolwiek pytań pisać w temacie/pw/e-mail. Pojawiły się pytania - chodzi mi o rozłożone klocki, więc nie musicie tracić czasu żeby poskładać zestawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest średnia cena za kg (mieszanka technic's oraz zwykłych) ? :) Przy czym od razu mówię o po Peweksowych klockach.

Trudno podać średnią cene za kg klocków. Z tego co wiem to ludzie co skupują tylko na kilo oferują cenę ok 40 zł/kg, nie zwracając uwagi czy są tam jakieś zestawy. Mnie ilość kg interesuje tylko po to by dowiedzieć się o jakiej ilości klocków mówimy i raczej nie kupuję typowych mieszanek klocków. Bardziej interesują mnie zestawy które wchodzą w skład tych kilogramów, bo może być tak że mieszanka składa się z zestawów, bądź z czysto przypadkowych klocków z których można zbudować tylko to co się wymyśli. a co rozumieć pod "po Peweksowych"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...