Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nidril

Problem z instalacją Drakensang

Polecane posty

Witam. Mam problem z instalacją gry Drakensang. Mianowicie podczas instalacji przy trzech (zawsze tych samych) plikach wyskakuje

,,wystąpił błąd podczas próby kopiowania pliku:

Błąd danych (CRC)"

Poszperałem po sieci i dowiedziałem się, że to prawdopodobnie uszkodzona płyta. Odstawiłem bez nadziei grę, a tu po miesiącu wyszła w jednym z numerów CDA. Kiedy próbowałem ją zainstalować wyskoczył identyczny błąd przy identycznych trzech plikach. Od tamtej pory nie wierze w uszkodzenie płyty. Proszę o bezzwłoczną pomoc, gdyż potrzebuje gry na wieczór!!!! Z góry dziękuje!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lynenhynenh

W przypadku płyty z CD-A to też może być uszkodzona płyta (nie chwaląc się, płytka w co drugim numerze, jaki kupuję, też jest coś walnięta i nie mogę zainstalować gry (na szczęście nie przytrafiło się to jeszcze żadnemu cennemu dla mnie tytułowi)).

Podaj jeszcze model swojego DVD, być może masz jakiś kompletnie słaby za 5zł z Biedro, jeśli nie to płytki są uszkodzone...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model: ASUS DRW-24B1LT ATA Device

Spróbuje zignorować błędy, ale z tego co pamiętam to już próbowałem i przy włączaniu wyskakiwało że nie może odnaleźć jakiegoś pliku. Spróbuje zignorować, ale nie instalując tych 4500 wysokiej jakości textur.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem skopiować zawartość na dysk i jest podobny problem bo wyskakuje ,,nie można odczytać z pliku lub dysku źródłowego". Przynajmniej teraz wiem, który plik jest uszkodzony.

Jest to... ,,setup-2.bin"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje ci albo zaktualizować firmware napędu jeśli masz wersję niższą niż 1.03, jeśli nie pomoże to reklamuj płytkę może są jeszcze numery archiwalne, ewentualnie sprawdzić u kolegi, jeśli jest taka możliwość, czy u niego da się skopiować (może ma lepszy napęd).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...