Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Crax

Rozwiązany: CCC 11.6 Błąd instalacji pakietu

Polecane posty

Gość lynenhynenh

Zacznijmy od sprawdzenia co to konkretnie za karta - użyj programu GPU-Z napisz jaki model wyszedł lub daj zrzut ekranu.

Na nowo zainstalowałem Win XP SP3
Ja bym usunął stare i doczyścił jakimś Driver Cleaner w trybie awaryjnym.Na pewno pomoże.
matidop, ale żeś pomógł, dałbyś sobie spokój z nabijaniem licznika postów

@down ... bez komentarza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Tak się robi.U mojego znajomego pomogło.Ja nie nabijam postów tylko próbuję pomóc bo wiem że często tak się robi.To w takim razie powiem format, jak koledze wyżej się nie podoba...i takie komentarze zatrzymaj dla siebie z tymi postami bo wcale tego nie robię.

@up Chyba kolega wie co ma za kartę prawda?Przestań nabijać sobie posty -_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lynenhynenh

Ta karta została wydana w 2008 roku, według mnie nie masz szans by w sterownikach znalazł się wpis o niej na dwa lata przed premierą... Chyba za dużo grzebania w sterownikach, coś się systemowi pokiełbasiło. Jeśli system jest świeży to chyba warto by jednak spróbować zrobić reinstalkę. Przy instalacji sterowników użyj tego co podałem w poprzednim poście bo teoretycznie to MUSI działać.

Profilaktycznie sprawdź czy wszystko jest dobrze podłączone w budzie (w tym zasilanie dodatkowe karty) i podaj całą konfigurację komputera (razem z zasilaczem) bo być może to jest problem sprzętowy... Jeśli to nie pomoże to znaczy że coś się dzieje w sprzęcie.

A byłbym zapomniał - zainstalowałeś sterowniki od płyty głównej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW.

Otóz prostyszm sposobem jak Formatowanie systemu XD jest deinstalacja standarodwej karty VGA po wcześniejszej deinstalacji poprzedniej wersji sterowników ATI. Nie wiem na czym to dokładnie polega, ale wejście w menagera urządzeń i ręczne odinstalowanie standarowej karty VGA naprawia błąd ze złymi pakietami instalacyjnymi ATI jeśli owy występuje.

W oparciu o własne doświadczenie i gdzieś na forach anglojęzycznych to kiedyś wyszperałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...