Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Splint3rPL

Czarno biały obraz po podłączeniu DVD do telewizora

Polecane posty

Witam. Mam problem z podłączeniem odtwarzacza DVD (LG LH-T255SD) do telewizora (Philips 46PFL7605H/12). DVD ma jedynie wyjście AV (tylko jedna, żółta końcówka). W TV jest sporo gniazd pasujących do takiego kabelka, ale obraz jest tylko w jednym (zielonym gnieździe). Problem polega na tym, że obraz jest czarno biały, trochę drga i smuży. Nie wiem już co mam z tym zrobić, bo męczę się od kilku godzin. W starym, kineskopowym TV wystarczyło się przełączyć na wejście AV i wszystko działało. Proszę o możliwie szybką pomoc. W razie pytań, służę dokładniejszymi informacjami na temat sprzętu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opisu wnioskuję, że podłączasz kabelek AV do wejścia Component IN, oznaczonego literką Y. A tak być nie powinno;) Wyjście AV na DVD połącz z gniazdem SCART w telewizorze. Czyli potrzebujesz np. taki kabelek. Z tym, że w ten sposób prześlesz tylko obraz (ta żółta wtyczka). Pozostaje jeszcze dźwięk - do tego służą dwie pozostałe. Jeśli możesz to wklej zdjęcie tylnego panelu DVD bo na necie nie mogę go nigdzie znaleźć. Ewentualnie napisz dokładnie jakie masz tam wyjścia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...