Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BraveGraveDigger

Skup części komputerowych

Polecane posty

Witam serdecznie !!!! Ja pisze z zapytaniem odnosnie skupu czesci komputerowych gdyz posiadam sporo ich. Czesc z nich jest uszkodzona a czesc poprostu umarla. A dwie z nich jest sprawna. Podaje jakie to sa czesci:

1. Karta Graficzna GIGABYTE GEFORCE 8800 GTX 768 MB (uszkodzona artefakty na ekranie , wykrywalna )

2. Karta sieciowa na chipset VIA ( dziala)

3. 2 pamieci RAM DDR2 SAMSUNG 512 MB 533Mhz (obie kosci sprawne)

4. CDROMy kilka sztuk umarly do utylizacji

Do tych czesci co mi sie udalo zdobyc to zrobilem opisy dokladne a do karty sieciowej i karty graficznej na CD dalem sterowniki do systemow operacyjnych Windows

Potrzebuje znaleźć punkty gdzie moge je oddac bo leza u mnie i sie kurza :) Prosze o podanie ewentualnych namiarow na komisy :)

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz :)

PS Jesli to jest zly dzial w mej sprawie prosze o przeniesienie do odpowiedniego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lynenhynenh

Raczej nikt tego nie kupi, jak chcesz adresy skupów to może podaj skąd jesteś? Ja na Twoim miejscu poszedłbym do skupu o nazwie "kubeł na śmieci". Na Allegro spróbuj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kubła na śmieci kolego ja tego nie wywale bo czesci nie ktore sa sprawne jedynie nie wiem co z karta graficzna czy ktos sie podejmie jej naprawy bo w niej padly pamieci a to podejrzewam ze jest nieoplacale gdyz teraz sa nowe i w przystepnej cenie

A co do allegro to nie mam zaufania dlatego szukal jakiegos komisu a miasto to Wrocław :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...