Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sebi1295

Ashampoo Burning Studio

Polecane posty

Gość sebi1295

Witam, mam kilka pytań odnośnie tego programu.

Otóż po reinstalacji systemu usunąłem NERO, tak ten kombajn, i z racji że mam słaby komputer postanowiłem poszukać czegoś lżejszego.Wybór padł na Ashampoo Burning Studio.Właśnie się ściąga.Jakie macie opinie na temat tego programu.Słyszałem że podobno psuje płyty zamiast ich nagrywać?Czy to prawda bo ocenę na dobre-programy ma o wartości 9.Z góry dziękuję za odp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Witam ponownie, Ashampoo został zainstalowany i tu pytanie.Pobrałem go z serwisu dobre-programy.pl Tam z boku pisze że wersja bezpłatna z wyłączeniem zastosowań komercyjnych.Chodzi mi o to że aby korzystać z programu musiałem Go zarejestrować.Zrobiłem to na e-mail mamy aby do mnie nie przychodziło zbyt dużo śmieci, ona i tak z niego mało korzysta.Po rejestracji zaczęły przychodzić różne wiadomości, reklamy.Nie tak często ale jedna na dzień - dwa.Nie znam angielskiego i chcę się was zapytać czy aby przez tą rejestrację nie przyszło mi późnej coś płacić za korzystanie z tego programu.Wiem że może to głupie ale wolę mieć pewność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a te maile, które dostajesz to z ofertami innych programóch od Ashampoo lub ofertami rozszerzenia programy do Ashampoo Pro czy cos takiego. Nic czym się mozesz przejmować. Taki już urok darmowych wersji do rejestracji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...