Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gounig

.NET Framework 4.0 - problem z instalacją

Polecane posty

Witam, dziś próbowałem zainstalować NET Frameworka w wersji 4.0 . Niestety, podczas instalacji pojawia mi się problem, a mianowicie: "Ogólny błąd zaufania". Szukałem rozwiązań na internecie, ale jedyne rozwiązania są w języku angielskim i za nic nie mogę zrozumieć. Jeśli ktoś zna sposób na rozwiązanie tego błędu, proszę o odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym spróbował rozwiązania z tej strony.

Tłumacząc na polski:

1. Wyeksportuj certyfikat użyty do podpisania pliku instalatora .NET 4.0 do pliku.

2. Otwórz wiersz polecenia i wpisz komendę

certutil -verify "ścieżka_do_wyeksportowanego_pliku"

3. Uruchom instalator .NET 4.0.

By wyeksportować certyfikat do pliku należy zrobić następujące rzeczy:

1. Kliknij prawym przyciskiem myszy na plik instalatora i kliknij Właściwości.

2. Przejdź do zakładki Cyfrowe podpisy (lub jakoś podobnie, mam niestety angielską wersję Windowsa).

3. Kliknij Szczegóły.

4. W oknie, które wyskoczy kliknij przycisk Zobacz certyfikat (albo Przeglądaj certyfikat, albo coś podobnego).

5. Przejdź do karty Szczegóły.

6. Kliknij opcję Kopiuj do pliku ... Przez dalszy proces poprowadzi Cię kreator.

Możesz też spróbować ściągnąć ze strony MS pełny instalator i za jego pomocą przeprowadzić instalację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajć, to jest XP Home. W takim razie rzeczywiście tego programu może nie być. Możesz spróbować go doinstalować, instalując Windows Server 2003 Administration Pack, aczkolwiek nie wiem, czy da się to zrobić na XP Home. Tu znajdziesz odpowiednie linki. Spróbować warto, najwyżej instalacja w ogóle nie ruszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...