Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rustine

Rozwiązany: Dysk w folderze użytkownika

Polecane posty

Sam nie wiem jak to zrobiłem, próbowałem przenieść moje dokumenty na (F:), ale zrobiło z dysku Moje dokumenty. Jeśli przeniosę folder "Dokumenty" do folderu użytkownika, wyskakuje, że takowy istnieje i czy chcę go zastąpić. Sprawdzałem już opcję "Pokaż ukryte pliki i foldery", ale nic nie ma. Nie mam pojęcia jak to naprawić, wszystkie savy itp. zrzuca mi na dysk bezpośrednio. Dodam, iż jeśli wejdę przez C:\Users\(...) w folderze użytkownika nie ma ani dysku, ani dokumentów, dysk występuje wyłącznie przy włączaniu przez Start->Użytkownik. Nie posiadam kopii zapasowych systemu, mam Windows 7 64 BIT. Załączę screena.

Pozdrawiam

post-209814-1308766071_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ten katalog istnieje jako dowiązanie. Rozwiązanie jest proste. W taki sam sposób jak przeniosłeś Moje dokumenty na F przenieś je z powrotem do pierwotnej lokalizacji. Kliknij prawym przyciskiem myszy na ten katalog F w Twoim profilu, wybierz Właściwości. Powinna być widoczna zakładka Lokalizacja i to z nią trzeba się pobawić. Jeśli tej zakładki nie będzie, to daj znać, to postaram się znaleźć odpowiedzialny za to wpis w rejestrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...