Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pein

Instalacja gry z dysku przenośnego.

Polecane posty

Hej.

Od dłuższego czasu zbieram sie na kupno Wiedźmina 2, ale aby umilić sobie czas oczekiwania na przesyłkę, postanowiłem, że zainstaluje sobie jakąś gierkę. Niestety, mój napęd padł. No padł, skurczybyk, czyta tylko płyty CD, a o DVD nie ma mowy. Przeraziłem się, bo Wiedźmin 2 w drodze, a ja nie mam napędu!

Tu moje pytanie- czy jest jakiś LEGALNY sposób, aby nagrać grę z LEGALNEJ płyty na dysk przenosny?

Pożyczę od brachola laptopa, ma tam elegencki napęd BD, wezmę dysk przenośny (750gb, jeżeli ma to znaczenie) i nagram. Można tak? Jeżeli tak, to mógłby mi to ktoś wyjaśnić w punktach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z grami, które nie wymagają obecności płyty w napędzie podczas grania można tak zrobić - bierzesz napęd, kopiujesz zawartość płyty na dysk (np. do katalogu "tytuł gry-instalka"), instalujesz z owego dysku. W przypadku gry, która wymaga obecności płyty można spróbować stworzyć jej (płyty) obraz i zainstalować z tego obrazu.

Najprostsza metoda, to po prostu kupno nowego napędu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem na strych i znalazłem dwa (!) napędy dvd. Szczęśliwy poszedłem je podłączyć, niestety oba są na wtyczkę IDE, a mój komputer takiej nie ma...

Jedyne co podłączyłem to wtyczka zasilająca. Jest na to jakiś sposób? ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam posiadam oryginalnego W2, działa on bez płyty. A może na laptopie zrobiłbyś po prostu obraz dysku, potem wrzucił go na dysk przenośny i zainstalował przez daemon tools na pc wpisując oryginalny CD-KEY? Nie jest to piractwo, gdyż kupiłeś i posiadasz oryginalną płytę i CD-Key. Żaden crack tam nie będzie potrzebny.

P.S. Polecam przy okazji (jeśli nie kupiłeś kolekcjonerki) pobrać z internetu darmowe DLC m.in. zbroje niebieskich pasów itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...