Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dedexus

Allegro i steam keye- opinie i porady.

Polecane posty

Witam, od dłuższego już czasu, może zobaczyć, że steam key'e na allegro można kupić znacznie taniej od gier w tradycyjnym sklepie. Jednak, czy aby na pewno jest to bezpieczne? Nie znalazłem, takiego tematu, więc myślę, że przyda się osobom, które nie są w 100% pewne co do takiej aukcji, a znalazły produkt, który jest po korzystniejszej cenie, niż w przypadku sklepu. Ja sam zwracam się o pomoc, przy doradzeniu. Otóż znalazłem Fallout'a New Vegas, po cenie co najmniej korzystnej, otóż 44,90 złoty. Jest to cena, dużo lepsza niż sklepowa, a przy tym, nie muszę szukać/zamawiać i czekać na otrzymanie owej gry. Teraz mam pytanie, czy aby to na pewno jest bezpieczne? Nie chciałbym niespodzianek typu, zablokowanie klucza czy zbanowanie całego konta steam. Zwracam się tak też, z radą do was. Myślę, że ten dział jest odpowiedni, na taki temat, lecz jeśli nie, bardzo bym prosił o przeniesienie. Pod dołem wklejam link do aukkcji na allegro. Pozdrawiam

Dedexus

Link do aukcji na Allegro.

[CIACH] - nie wolno reklamować aukcji z Allegro w Targowisku. - Stillborn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kluczami to trzeba uważać. Sam kupiłem klucz do Bad Company 2 i przez miesiąc było w porządku, potem EA zbanowało klucz, a potem całe konto. Koleś miał same pozytywne komentarze, jednak po moim incydencie jakoś pechowo jego konto zostało zablokowane. Kupiłem też klucz do AC: Brotherhood i wszystko do tej pory jest w porządku. Jest więc ryzyko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...