Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mroku

Resident Evil 3: Nemesis

Polecane posty

Masz problemy z angielskim? Tam jest napisane co trzeba robić:

1) Zamknij wszystkie odpalone programy (czyli wybierałke i wszystkie stronki netowe itp.)

2) Opróżnij temporary folder (tymczasowy przejściowy, jeśli wierzyć słownikowi :P)

3) Sprawdź czy masz poprawne połączenie z netem... (co jest dla mnie dziwne, bo chyba przy instalce RE3 nie musi być dostęp neta :-k )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki sam problem i jego rozwiązanie okazało sie prostsze niż myślałem. A oto ono: wejdź do program files=>Common files=>Instalshield=>Proffesional=>Runtime, teraz zmień nazwę folderu 0701 (dodaj x albo coś zeby pamiętać było łatwo) pozostaje uruchomić instalkę gry i wszystko będzie w porządku. Dlaczego tak się stało? Prawdopodobnie jakiś poprzednio instalowany program uszkodził któryś plik w tym folderze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z train(l)erem ściągniętym z DLH.net. Bo nie mogę uruchomić tej kolei w grze i chciałem zdobyć przedmioty, które do tego są potrzebne. I nie mogę. Wie ktoś co jest? Problem z trainerem, czy ja mam zrytą banię? Cheaterzy, pomóżcie lamerowi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do problemu uzytkownika matek26, rozwiazanie jest proste wystarczy otworzyc plik bio3 znajdujacy sie w glownym folderze RE3 i wprowadzic drobna zmiane:

DisableMovie=off

DisableAlpha=off

DisableLinear=off

DisableSpecular=off

TextureAdjust=off

Mode=Fullscreen

UWAGA to jest domyslne ustawienie wideo teraz podam wersje umozliwiajaca granie:

DisableMovie=on

DisableAlpha=off

DisableLinear=off

DisableSpecular=off

TextureAdjust=off

Mode=Fullscreen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem jak wlaczam to pokaza sie wszystkie filmiki a potem ekran robi sie calkiem czarny i nic tylko miekki reset:(

Miałem tak samo.

U mnie problemem była zintegrowana dźwiękówka a rozwiązaniem problemu było zmniejszenie we właściwościach audio przyspieszenia sprzętowego do zera.

Gra RE3 cosik się nie lubi ze zintegrowanymi kartami dźwiękowymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z tą gierką, mianowicie przechodze gre na poziomie HARD z oceną D i w zamian nie dostaje nic oprócz jednego epilogu. Kiedyś miałem juz tą gre ale tam od poczatku ,,mercenaries'' było dostępne w menu głównym a tu nic takiego nie ma. Co ciekawsze po przejsciu gry nie robi sie ,,Zerowy'' Sejv !!!

CZy CDA dało niekompletną wersje gry ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest w tej grze jakaś możliwość zmiany sterowania ?

Tak musisz tylko w trakcie gry wcisnąć F5 i wybrać keyboards jeśli grasz na klawiaturze lub jeśli chcesz grać na padzie klikasz PPM w miejsce gdzie chcesz zmienić klawisz i wybierasz Add key.

A wie ktoś jak tu się robi save'y ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale perfid specjalnie kupuje CDA z RE3 a tu kupa bo nie pełna, brak misji najemników i wał dziękujemy CDA za profesjonalne wypuszczanie gier a tak bardzo chciałem was pochwalić teraz to tylko dostaje kur...y patrząc jak lubicie nas w h..a robić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi ty jakim sposobem ONI wycieli to z gry ?? Redaktorzy przerobili kod gry hę ?? podczas pisania recenzji . I nawet przeklinać gramatycznie nie potrafisz.

Misje najemników stają sie chyba dostępne dopiero po ukończeniu gry ;0

Co ciekawsze po przejsciu gry nie robi sie ,,Zerowy'' Sejv !!!

Kolo przeszedł grę i na pewno zauważyłby taką opcję . Całkiem możliwe że tego tam nie ma poszperam w necie i sprawdzę

Właśnie tak gra jest jakaś dziwna :shock:

>> stroje dostępne na początku

>>brak dodatkowego trybu

Co jest?Tak właśnie ma wyglądać wersja PC :/ Ale wała.

Żeby wyłączyć animacje(np. przechodzenie przez drzwi) klikamy F6 .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo przeszedł grę i na pewno zauważyłby taką opcję . Całkiem możliwe że tego tam nie ma poszperam w necie i sprawdzę

Pare lat temu grałem w RE3 na PC, i pamiętam, że napewno były misje dla najemników ;) Więc albo rzeczywiśce CDA dało jakąś dziwną wersje, albo "kolo" coś źle patrzył ;)

edit: Tutaj jest poradnik do gry (do wersji na PC): http://gry.gery.pl/pc/residentevil3nemesis/poradnik.html

Zakończenie poradnika :

Zaznaczę jeszcze iż gra ma 7 zakończeń, ze wszystkimi postaciami występującymi w Resident Evil 1-3. No i oczywiście możesz kontynuować zabawę przy Resident Evil 3: Mercenaries...

;)

Tylko czemu CDA miało by dawać okrojoną wersje? ;0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w RE 3 na pc dawno temu..na początku (po kliknięciu na ikonke..) pojawiło sie menu

http://img204.imageshack.us/my.php?image=menure35ps.jpg

natomiast w wersji z CDA od razu robi sie ekran tyułowy:

http://img65.imageshack.us/img65/1489/beztytu322u29lc.jpg

Mercenaries nie pojawia sie nawetpo przejściu re 3 z oceną A (czyli najlepszą).

Poradnik pisała osoba która wogóle nie zna sie na RE, jakie 7 zakończeń?????????

jakie postacie z RE 1- 3 ????????????????????

W RE 3 SĄ TYLKO 2 ZAKOŃCZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

co za ,,profesjonalizm'' :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdź w epilogue i tam masz 7 zakonczeń. Do uruchomienia Mercenaries był osobny exec. I czemu są wszystkie strojw dostępne:/ grę prawdopodobnie okroił Xplosiv(ale dziwne ze cda nie sprawdziło przecież jak pisali recenzje to tam na pewno jest Mercenaries(nawet w opisie gry w cDA jest :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epiloge to bonus który przedstawia nam losy bohaterów, z opisu jaki został natomiast podany wynika że w grze jest te 7 postaci ...i są to osobne zakonczenia :roll:

dobra olać to wrócmy do sprawy:

http://img65.imageshack.us/img65/2789/beztytu322u2ed.jpg

tak u mnie wygląda plik z ga po zainstalowaniu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :) mam pytanie jak się strzela w resident evil 3 z broni please :)

o_O

wciś nij F5 albo F6 i tam masz klawiszologie...

Eh. nieskończoną amunicję odblokowywuje się w trybie Mercenaries. zresztą ta wersja z cDa jest dziwna bo od razu sa kostiumy i wogóle:/ Eh Xplosiv okroił taką fajną gre:/

W wersji PC (podobnie jak w wersji Na Dreamcasta) wszystko jest odblokowane od początku tzn kostiumy (przez co nie mamy dostepu do butiku gdzie sie zmienia stroje...) po tryb mercenaries....

Niestety w wersji z CDA nie ma trybu mercenaries...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...