Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DeMola

Problemy z Routerem Netgear DGN1000

Polecane posty

Witam. Mam taki problem dotyczący dwóch gier jakimi są Pro Evolution Soccer 2010 oraz Race Driver: Grid i wydaje mi się że głównym winowajcą w tej sprawię zdaje się być mój Router. W Pes'ie podczas gdy próbuję się połączyć z moim bratem w grze Online, to na liście użytkowników widzę go, ale po chwili oczekiwania występuje problem z połączeniem i wyrzuca go z serwera. Ja mam tak samo gdy próbuję dołączyć do założonego przez niego serwera.

Dziwne jest to, że gdy próbujemy połączyć się z innymi graczami to nie ma problemów. W Gridzie jest niemal identyczna sytuacja gdzie do innych serwerów możemy dołączyć a razem do siebie niestety nie da się. Obecnie posiadam Orange Freedom ( ADSL ) oraz Windowsa 7 32 bit i pół roku temu gdy miałem jeszcze stary modem ZTE ZXDSL 852 i Windowsa Xp, to graliśmy bezproblemowo. Obecnie gdy próbuję podłączyć powyższy modem to nie da się nawet połączyć do głównego serwera konami i nic z tym nie da się zrobić.

Może dosyć Chaotycznie to opisałem, lecz ktokolwiek kto zmagał się z problemami z tymi grami i miał ten sam, bądź podobny problem, postara się pomóc mi w jakimkolwiek stopniu. Firewall jest raczej wyłączony, ale jako że nie za bardzo się znam na internetowych sprawach z ustawieniami to proszę was o pomoc. Założyłem temat w "Internet i sieci" gdyż nie jest to problem z grami. Jeśli pomyliłem tematy to z góry przepraszam za dodatkową robotę dla administratorów :). Pozdrowienia

A to tak dla informacji :

Mój Router : Netgear N150 DGN100

Router Brata : Linksys WRT54GH

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...