Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Akron

Creative Aurvana Live!

Polecane posty

Witam, kupiłem słuchawki CAL! oraz mikrofon mediatech mt 390. Mikrofon chodzi bez zarzutów, natomiast słuchawki po prodłączeniu do przedłużacza i kompa dziwnie... no właśnie, szumią/brzmią/piszczą? nie wiem jak to nazwać. Czy ktoś wie dlaczego? Kartę dźwiękową mam zintegrowaną z MSI P31 Neo i posiadam najnowsze sterowniki.

edit: aha, zapomniałem dodać, że po odłączeniu przedłużacza i podpięciu słuchawek bezpośrednio do kompa problem nie znika. Tylko krótszy kabel jest xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja kochany gratuluje umiejętności kojarzenia faktów.

Jeśli bez przedłużacza jest OK, to znaczy ze przedłużka jest nie chalo a nie słuchawki.

Powszechnie dostępne przedłużki nie są ekranowane, są tez wykonane z kiepskiej jakości materiałów.

Jedno z drugim może powodować ze na drodze pojawiają się zakłócenia słyszane jako szum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taxman... sorry, ale tam jest napisane że problem NIE znika... nie wiem, ile razy trzeba Ci tłumaczyć

@BladyPiter

Niestety na lepszej karcie nie mogę tego sprawdzić... Poczekamy, zobaczymy, mam nadzieję że przejdzie.. Jeśli innych rozwiązań nie widać, temat można zamknąć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy szum pojawia sie po podłączeniu do odtwarzacza MP3? lub do wieży?

Jeśli tak jest to znaczy, że kabel został złamany. Ogólnie przy słuchawkach Creative Aurvana zaleca się zmianę docelowego kabla na grubszy i lepszy odpowiednik, ponieważ mogą występować szumy spowodowane przez niedostateczną izolację kabla. Po takiej zamianie zwiększa się jakość dźwięku itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podbiję ten dosyć stary temat, może komuś się przyda - problem rozwiązałem wchodząc w menadżera Realtek i klikając na wejście, w którym był kabel od słuchawek - po prostu zmieniłem jego "przeznaczenie" na Wejście głośnika przedniego - słuchawki grają i nie piszczą. Jeśli ktoś może mi wytłumaczyć WHY to bardzo bym prosił, bo się kompletnie nie spodziewałem że to coś zmieni, odkryłem to przez przypadek XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...