Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Voiteq

ShellShock Nam'67

Polecane posty

Mam taki błąd w grze:

OpenAL Installation Error

An NVIDIA audio driver upgrade is required before OpenAL can be installed.Pelase go to nVidia and download the latest driver for your audio hardware.

Ten błąd dotyczy gry ShellShock Nam'67(www.shellshockgame.com), gra jest oczywiście oryginalna.Instaluję grę uruchamiam, filmik działa w menu nie ma głosu, a potem jak daje Start Game nie dość, że nie ma głosu to jeszcze obraz skaszaniony tylko wskaźniki widać(amunicja i kompas).Nie wiem co jest nie tak wymagania gry mój komp spełnia, chyba muszę jakiś driver ściągnąć tylko nie wiem jaki konkretnie.

Parametry mojego kompa(w skrócie):

Procek: AMD Athlon XP 2000+(1666 MHz)

Płyta główna: NVIDIA nForce2 Series Rev 44.07

RAM: 512 MB(2x 256 MB)

karta grafiki: Gainward GeForce 6800 LE(128 MB/256 bitów)

twardziel: Caviar 40 GB i Samsung 160 GB

O/S: Windows XP Home Edition(SP2)

Ściągałem już drivery:

Do grafy=> http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1402

Do płyty => http://dlsvr02.asus.com/pub/ASUS/misc/audi...650_wdma341.zip

I nic to nie daje, z początku ściągałem jeszcze inny driver do audio i działał już dźwięk w menu gry i w samej grze, ale po zainstalowaniu kolejnego drivera do płyty głównej już dźwięku nie było.A co do grafiki to nadal jest skaszaniona nie wiem co jest być może gra zepsuta, kupiłem ją jakieś 10 dni temu w Media Markt(Auchan Bielany - Wrocław), teraz luknąłem, że w CDA będzie, ale boję się kupić żeby nie mieć dwóch tych samych nie działających gier :/

Kaszanka(CHCĘ TO JAKOŚ ZNORMALIZOWAĆ I ZACZĄĆ NORMALNIE GRAĆ :/)

Kaszana.jpg

Więcej informacji mogę podać wysyłając screena chętnemu na maila :D

Pomocy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisze ze musisz OpenAl ściagnac tez tak miałem w grze Cold War tylko ze tam ten OpenAl był na płycie ale wiesz google nie gryzie i znalząłem ci linki prosze bardzo

na dole masz download tz pisze nazwa OpenALwEAX.exe

http://developer.creative.com/articles/art...p=38&aid=46

A to niżej nie wiem czy ci się przyda al masz linka OpenAL11CoreSDK.exe

http://developer.creative.com/articles/art...p=38&aid=45

a to jeżeli masz inne systemy http://www.openal.org/downloads.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierz i zainstaluj te stery nForce 9.34 Unified Remix (x32)

Dobra pobrałem ten sterownik i go zainstalowałem, włączyłem grę(po restarcie) i dźwięk w grze powrócił tyle tylko, że mam w słuchawkach jakiś świergoczący dźwięk, który nie ustaje i przeplata się z dźwiękiem muzyki z gry itd., cholera z deszczu pod rynnę :/

Poza tym nadal gra ma skaszanioną grafikę, a na tym mi równie tak samo zależy nie wiem jak to poprawić.

PS.Termez nie jest to takie do końca łatwe jak ty piszesz, ale teraz mam inny problem z grafiką, a raczej z jej brakiem w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierz i zainstaluj te stery nForce 9.34 Unified Remix (x32)

Dobra pobrałem ten sterownik i go zainstalowałem, włączyłem grę(po restarcie) i dźwięk w grze powrócił tyle tylko, że mam w słuchawkach jakiś świergoczący dźwięk, który nie ustaje i przeplata się z dźwiękiem muzyki z gry itd., cholera z deszczu pod rynnę :/

Jeżeli masz taką możliwość, to sprawdź dźwięk na głośnikach i jeśli tylko jest lepszy - oznacza to, że wina stoi po stronie słuchawek. A konkretnie to kabla, który czasami potrafi nawaliać, przy najmniejszym nawet jego dotknięciu. Tak więc posmyraj kabel od słuchawek i "złap" dobry dźwięk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierz i zainstaluj te stery nForce 9.34 Unified Remix (x32)

Dobra pobrałem ten sterownik i go zainstalowałem, włączyłem grę(po restarcie) i dźwięk w grze powrócił tyle tylko, że mam w słuchawkach jakiś świergoczący dźwięk, który nie ustaje i przeplata się z dźwiękiem muzyki z gry itd., cholera z deszczu pod rynnę :/

Jeżeli masz taką możliwość, to sprawdź dźwięk na głośnikach i jeśli tylko jest lepszy - oznacza to, że wina stoi po stronie słuchawek. A konkretnie to kabla, który czasami potrafi nawaliać, przy najmniejszym nawet jego dotknięciu. Tak więc posmyraj kabel od słuchawek i "złap" dobry dźwięk.

Tak, to prawda jest coś nie tak z słuchawkami, bo uruchomiłem głośniki i jest wszystko ok.

PS.Proszę o pomoc w sprawie powyższej "kaszany".PROBLEM Z DŹWIĘKIEM JUŻ NIE AKTUALNY.Pozdrawiam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo.

SOREKS ZA DUZE NAPSY....

OPISANY PROBLEM nie dotyczy sterowniow w grze ale bledu jaki zrobili programisci z Guerilli.Na bank masz karte grafiki serii Geforce (GF) serii 6 lub co najmniej 7.Mam tez oryginala Shellshocka ale nie z CDA.Problem jest w jednym pliku.ABY GRA DZIALALA musisz utworzyc sobie profil gracza.Nastepnie poczekaj az gra ci sie wgra,nie wazne ze masz kasze na ekranie.Nastepnie zapisz gre,wyjdz.Na C utworzy ci sie profil.Jeden plik trzeba zmodyfikowac.Wylacz jedna opcje na OFF(modyfikuj w notatniku,potem zapisz to).Po tym juz jest ok.Otworz plik w MY DOCUMENTS nazwany TOD-PC file, znajdz wpis "POSTRENDEREFFECTS" i daj OFF.Zapisz to jak juz wspomnialem.Jest jescze forum Eidosu...jakby co

http://forums.eidosgames.com/forumdisplay.php?f=136

Pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dźwiękiem.. nawet jesli zmienie w pliku TOD_PC.ini 3d sound na Off... wciąż nie mam dźwieku w grze... mój komputer to AMD 1,6 Ghz GF 5500FX Płyta głowna ASUS karta dźwiekowa zintegrowana.. SoundMAX.. najnowsze stery wszedzie... pomocy !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również nie ma dźwięku w grze...tzn. na filmikach dźwięk jest, ale już w menu nic nie słychać i podczas gry tez jest głucho... :/ Wszystkie kabelki sprawdzalem, w innych grach dźwięk jest. Moja karta dźwiękowa to: SB Live! 5.1. Proszę o odpowiedź.

Zastosowałem się do rad Ghosta ale nic z tego... :(

P.S Gra całkiem przyjemna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy na Ghosta do jutra :P Może coś wymyśli :) (z pewnością)... Pamiętam ile kłopotów pare miesięcy temu sprawiała problemów gra Splinter Cell ;) Ech, tamte "czasy" ;D

Znalazłem. Tym razem szybciej bo na jednym z komputerów w redakcji też miałem problem jaki opisujecie i dużo szybciej mogłem się upewnić, że podane rozwiązanie jest skuteczne.

Rozwiązanie problemu jest tu:

http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?p=425433#425433

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy na Ghosta do jutra :P Może coś wymyśli :) (z pewnością)... Pamiętam ile kłopotów pare miesięcy temu sprawiała problemów gra Splinter Cell ;) Ech, tamte "czasy" ;D

Znalazłem. Tym razem szybciej bo na jednym z komputerów w redakcji też miałem problem jaki opisujecie i dużo szybciej mogłem się upewnić, że podane rozwiązanie jest skuteczne.

Rozwiązanie problemu jest tu:

http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?p=425433#425433

Działa !!! :) Wkońcu jest dźwięk :P Wielkie dzięki !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do tych co juz grają. Mam problem z misją w której musze odkryć składy broni i jakiegos dziennikarza znalesc. No bron w sianie znalazlem a tego koleżki nie moge znalesc nadal. Moze on jest w grupce tych wieśniaków? Prosze o odpowiedz.

Edit: strzelilem do jednego z wiesniakow[taki po ktorego trzeba bylo isc przez rzekę] i sie na mnie wszyscy inni wiesniacy rzucili i ich wybilem i dalej pisze "costam" journalist

Edit2:znalazlem :]trzeba bylo isc droga w dol ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAstępny kolo z problemami... tzn. ja :P

Dzięki Ghost za rady, dzięki nim uruchomiłem już dźwięk ale pozostaje jeszcze problem grafy :/

Sama grafa jest skichana, jakbym wszystko jest na szaro, widać tylko celownik i kontury bohatera jak się popatrzy w niebo... Chciałem zrobic tak jak ghost radził i pogrzebać w tym "TOD_PC.ini" ale ku mojemu zdziwieniu... Mam tam pusto :| Ani jednej linijki, ba, znaczka nie ma :| Pusty zupełnie...

HEEEELP ! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...