Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Matys

Counter Strike 1.6

Polecane posty

Rany julek! Prawie zawału dostałem! W gramy w sieci nie ma CSa 1.6, jedynie Source! Więc jak najszybciej zakładam temat o najpopularniejszej grze sieciowej!

Jakby ktoś mnie szukał, albo chciał ze mną pograć to moje konto: Matys_666

Może ktoś szuka osoby do klanu, to jestem chętny.

Byłem w ExPoS!Ta Clan, ale nie grałem w Cs-a przez 2 miechy, clan tez sie rozszedł i Qniec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he – dni świetności to ja mam daleko za sobą – nie grałem chyba z pół roku, więc jak na razie nie

piszę się na nic bo będę lolił – aż wstyd… :lol2:

Ale po sesji troszeczkę przycisnę CS-a i wtedy – kto to wie…

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super, i co ten twoj klan osiagnal, graliscie chociaz w CB albo ESL? :)

W sumie moglibysmy zagrac jakiegos forumowego mixa :P

Nieee, no to taki typowo amatorski klan, jakby to powiedzieć: For Fun!

Nazywał sie nawet BR Clan, czyli Bezszelestni Rumotacze,...ehh...to byly czasy :lol:

Nooo, czyli macie Steama? Znajdujemy pusty serv, albo zakładamy swój i GRamy,gramy,gramy!

Serwer Actionum! Heh, nieźle brzmi....:D

A wasze ulubione mapy? Moja to inferno, chociaz ostanio cwicze na różnych aimach, i awp

Fajnie tez jest popykac na iceworldzie.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wasze ulubione mapy? Moja to inferno, chociaz ostanio cwicze na różnych aimach, i awp

Fajnie tez jest popykac na iceworldzie.....

Gdybym miał wybrać jedną – prodigy, ale jestem także fanem dustów – w formie najczystszej: 1 i 2;

racja – inferno jest dobre, no i italy

Aimy – cóż zawsze na rozgrzewkę, ale na dłuższą metę są strasznie nurzące.

Nie cierpię campery – nigdy nie kupiłem (co nie znaczy, że nie strzelałem) i nie mam zamiaru…

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z awp, jesli jest sie dobrym, wcale nie trzeba kampic! Normalnie lata sie po mapie, wykonując jej cele! Tylko trzeba tez miec wycwiczone usp/glocka. I miec cholerny refleks! A aimy są różnorodne: aim_map_usp, aim_headshot, aim_mp5, aim_dust, aim_pistols, więc jest wybór...

Nie bardzo lubie nakładki Warcrafta i deathmatche.....

Italia jest niezła, tylko terro zwykle kampi w domku i pilnuje Zakładników...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO Matys nieco odwrotnie odemnie bo ja bardzo lubię Warcraft moda i deatchmetche... Poza tym co do awp... Jakoś nie lubię osób które specjalizują się tylko w nim... Bo drużyna takich speców jest dobra... ale dopóki jest kasa, bo skończy się kasa nie będzie awp a powiedzmy do M4 to już taki kozak nie będzie... Bo strzelać do kogoś choćby w tłów i od razu go zabijać to dosyć łatwo... ale gdy już musisz dwie serie w banie wymierzyć z M4 to już jest problem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w cs:s gram bo 1.6 mi za bardzo nie podpadl do gustu jakby ktos dal swoj nich to mogli bysmy pograc

My Little Farmies to symulacja prowadzenia farmy z prawdziwego zdarzenia. Gra oferuje duże możliwości - dbasz nie tylko o prawidłowy rozwój roślin, ale też o rozbudowę swojego gospodarstwa rolnego. Do zabawy zachęca także przyjemna dla oka oprawa graficzna. Co jednak najważniejsze - gra jest w pełni darmowa, można więc grać godzinami bez żadnych ograniczeń w każdej przeglądarce!

Merc Elite to najnowsza MOBA ze studia Bigpoint osadzona w niedalekiej przyszłości. Dołącz do gry już teraz i to za darmo w każdej przeglądarce

W dziejach starożytnego Rzymu wydarzyły się jedne z najciekawszych wydarzeń historycznych. W grze Romadoria mamy okazję wcielić się w przywódcę jednej z rzymskich kolonii i tym samym wpłynąć na przebieg tamtej epoki. Jeśli sprawdzimy się jako zarządca i dowódca wojska, sukces będzie w zasięgu ręki!

Dołącz do Sherlocka Holmesa i doktora Watsona w mrożącej krew w żyłach przygodzie! Podnieś zasłonę tajemnicy i odkryj starożytny sekret Baskerville i bagna Devonshire!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pare dni temu reanimowałem konto steam które założyłem cho cho temu. Jakoś do 1.6 nie moge się przekonać nie ma to jak 1.5 ale teraz jak widze jacy ludzie grają na serwerach to płakać się chce człowiekowi dobrze idzie to odrazu, że cheater... Już pare banów dostałem za "statsy" cóż wiadomo jak admina się zabija pare razy pod rząd to kończy sie to jak kończy. Zdecydowałem się zacząć grać w 1.6 bo jest dużo większy poziom i nie ma w większości "przypadkowych" adminów. A co do mojej kariery to była dość skromna, byłem dawno temu jeszcze jak nie było 1.6 tylko 1.5 przez 2 miechy w net aliens czy jakoś tak i mnie wyrzucili bo "nie poświęcałem cs'owi wystarczającego czasu". Miałem dość długą przerwe i zdarza mi sie, że nie moge utrafić łatwego celu. Pogram troche to będzie lepiej :) Pozdro dla wszystkich cs maniaków. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

89.174.246.15:27016 - Team pentagram server... Jeden z lepszych polskich serwerów - dobrzy admini, dobrzy ludzie, nieźli gracze mówiąc jednym słowem: MASTER :wink: W zagranicznych się nie wypowiadam: na serwerze =TON= dostałem bana za czity :wink: "Czity" polegały na tym że 3 razy pod rząd zabiłem skitranego admina (o ironio w tym samym miejscu w którym ja często siedzę, więc często sie tam gapię) :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

195.225.248.42:27015 - serwer Lama TP 1.6 -dobry polski serwer z kulturalnymi ludźmi i adminami... kiedys grałem jeszcze na Krypcie ale adminom zaczęło odbijać częstą dajac permy tylko za to, że jesteś dobry bo regulaminu nie łamiesz...kiedyś grałem w 1.5 ale byłem zmuszony przerzucić sie na 1.6 gdy serwy wyłączyli:/... source próbowałem ale to juz nie ten sam klimat i do tego pełno lam gra... Moja ulubiona 'rozrywkowa mapka" to poolday a tak to jeszcze lubie dusty i azteca (czyli standard)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Sourca... Luuuudzie... są oczywiście osoby które przeżuciły się z 1.6 na CS:S bo im się bardziej podobał ale większośc graczy "S" to albo niedorozwoje albo osoby którym brak zręczności... plz... Ostatnie dwa dni spędzone z obiektem "S": Wlazłem na pierwszy lepszy serwer który się nazywał Ciemna strona source, w ciągu 20 min dostałem pernament bana bo za każdym razem waliłem hedy... W tej grze nie zawalić bani to chyba wstyd... W dodatku jak oni aima rozpoznają skoro gdy strzelam w korpus wale heda a gdy w głowę w nogi?? :twisted: Krótko: w ciagu 2-óch dni spędzonych z obiektem "S" dostałem 12 pernament-ów i nagrano mi 4 demka... Albo grają same n00by albo ich "biblia" to "pamiętnik pro gamera" :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc to jedynym dobrym serwerem TP jest 212.122.206.171:27015 PCL.PL 32 sloty i 212.122.206.171:27016 PCL.PL 2 20 slotów... Ale wg. mnie atak to atak nieważne jak przeprowadzony, ważne by był skuteczny...na TP grają osoby które lubią mieć czyste "plecy" a ja szkolę się bardziej na FFA... Bo muszę się cały czas odwracać i patrzeć gdzie kto jest... W dodatku bardziej ci idzie skill w refleks gdy nie wiesz kto skąd wyskoczy....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Sourca... Luuuudzie... są oczywiście osoby które przeżuciły się z 1.6 na CS:S bo im się bardziej podobał ale większośc graczy "S" to albo niedorozwoje albo osoby którym brak zręczności... plz... Ostatnie dwa dni spędzone z obiektem "S": Wlazłem na pierwszy lepszy serwer który się nazywał Ciemna strona source, w ciągu 20 min dostałem pernament bana bo za każdym razem waliłem hedy... W tej grze nie zawalić bani to chyba wstyd... W dodatku jak oni aima rozpoznają skoro gdy strzelam w korpus wale heda a gdy w głowę w nogi?? :twisted: Krótko: w ciagu 2-óch dni spędzonych z obiektem "S" dostałem 12 pernament-ów i nagrano mi 4 demka... Albo grają same n00by albo ich "biblia" to "pamiętnik pro gamera" :wink:

Blagam o demko, mistrzu chce sie od ciebie uczyc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge grac, powiedz tylko kiedy i ip servera.

11Legends to darmowa gra przeglądarkowa z gatunku managerów piłkarskich, w której wcielasz się w rolę zarządcy klubu piłki nożnej. Do Twoich obowiązków należy więc dbanie o rozwój zawodników, rozbudowywanie infrastruktury klubu, znajdywanie sponsorów i utrzymywanie płynności finansowej.

Dragons of Atlantis to przeglądarkowa gra strategiczna wyróżniająca się na tle innych tego typu produkcji przede wszystkim świetnym wykonaniem oraz unikalną mechaniką rozgrywki. W tej grze na Twoich barkach spoczywa wiele obowiązków, ale wykonanie każdego z nich to tony satysfakcji. Sprawdź się więc w roli zarządcy królestwa i opiekuna smoków The Settlers teraz jako darmowa gra w przeglądarce! Czy jest ktoś, kto nigdy nie słyszał o tej serii? Pamiętny klimat panujący w świecie Osadników jest nie do podrobienia. Tym, co szczególnie przyciągało, był dopracowany do perfekcji system ekonomiczny. W dobie powszechnie dostępnego Internetu, zespół Blue Byte podjął próbę wskrzeszenia swojego dzieła, starając się zaimplementować w jego przeglądarkowej wersji wszystko, co najlepsze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chetnie zagram. Gram od poczatku tego roku ale juz niezle idzie. Co do opinii o awp to coz...lol. Jak umiesz strzelac dobrze z awp to jestes obiektem porzadania wielu klanow (nie ma zbyt wielu dobrych snajperow w PL :< luq, psita i neo niezle strzelalaja ale IMO to nie to co Vesslan ;))

Mowicie o dobrych serwach itp. Zacznijcie grac mixy, gathery albo cw. Nie osadzajcie CSa/serwa po grze FFA bo to troche smieszne jest. CS polega na team play a tego na FFA niestety nie uswiadczysz.

SPAWN: Moze jestes tym SpawNem z NiP? :D

Source oparty jest na innym silniku fizyki niz 1.6 Na razie gra sie w starsza wersje ale sadze ze za jakies 2-3 lata pro gracze przejda na Source. No chyba ze do tego czasu wyjdzie nastepna wersja CSa ;]

Mapy jakie lubie? Hmm uwielbiam de_dust2. Natomiast grac potrafie takze na innych (przez grac rozumiem taktyki).

Ulubiona bron? M4 z karabinow. Z pistolcow ciezko powiedziec bo niezle mi idzie (no powiedzmy ze niezle :P) strzelanie zarowno z usp jak i deagle.

A co do modow to czasem lubie pograc na WC3. Ale nie jestem fanem or sth. Natomiast deathmatch dla mnie dobry jest na rozgrzewke aima :)

Co do kampienia w Italii- dla tego nie gra sie map typu cs_x ;) (na turniejach) tylko de_x badz cpl_x (ktore polegaja na podlozeniu bomby). Jasna sprawa ze terro nie beda biegac po calej mapie jak maja pod nosem zakladnikow, ktorych maja pilnowac zeby ct ich nie odbilo ;p

Co za problem 2 serie z "emki" w banie trafic? Sciaga sie celownik odpowiednio, kontroluje rozrzut i patrzy gdzie leca kule. Ot cala filozofia. Polecam obejrzenie jakis demek ze sprejami (na przyklad HeatoNa), szybko mozna to ogarnac (nie na poziomie pro ale zawsze :))

Oczywiscie jakby szykowal sie jakis mix to jestem chetny :P moje gg: 3239961

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...