Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

napa88

Problem z siecią wi-fi

Polecane posty

Witam! Mam taki mały problem z siecią domową. Otóż, mój komputer, mimo tego, że do sieci jest podłączony (wyraźnie widzę napis "signal strength: very good/excellent") żadnej strony nie otwiera, do gadu się nie chce połączyć, to samo z np Steamem. Dodam, że w domu mamy 4 urządzenia pracujące w tej sieci, ale nie jednocześnie! W tym samym miejscu, bo w moim pokoju, na biurku lub obok biurka stoi takie playstation 3 i widzi sieć bezproblemowo, w multi gram bez żadnych lagów, a i gry mogę ściągać. Natomiast komputer, jak już wcześniej mówiłem, sieć widzi, jest podłączony, ale stron już nie ładuje. To tak jakbym miał ten internet, ale jednak nie miał ;P Strange...

Specyfikacja kompa:

Windows XP SP3

Intel Core2Duo E8400

Geforce GTX450

2 GB RAM

Asus P5K Pro - płyta główna

Karta sieciowa jest firmy D-Link, modelu nie pamiętam, ale jak będzie potrzeba to spojrzę dokładnie. Paradoksalnie router też jest firmy D-Link, więc czysto teoretycznie nie powinno być problemów z kompatybilnością...ale cóż. :D

Czekam z niecierpliwością na Waszą pomoc, i z góry za nią dziekuję :)

PS: Aha, restart kompa nie pomaga. Restart routera pomaga...na 30 minut i też nie zawsze. Nie pytajcie czemu, nie mam pojęcia.

PS2: W chwili, kiedy to piszę jeden z rodzicieli siedzi na swoim laptopie i korzysta bezproblemowo z sieci, kiedy mi za chwilę przestanie działać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...