Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tewa666

Fifa 11 zacina się po zmianie karty z 8500GT na GT440

Polecane posty

Witam.

Otóż z miesiąc temu wymieniałem kartę graficzną ( z Geforce 8500 na GeForce Gainward 440 gt ) i system z Windows XP Professional na windows 7 ultimate 64 bit. Problem polega na tym, że Fifa 11 działała mojemu bratu normalnie przed zmianą karty i systemu, a po zmianie tnie się niemiłosiernie (nawet na najniższych detalach), przez co nie da się grać. Przeszukałem tematy na innych forach i nic nie wskazuje na to, że to wina Win7, czego nie rozumie mój brat. Chce przeinstalowywać system z powrotem na XP, na co ja nie mogę się zgodzić. Myślę, że to przez kartę graficzną. Oto mój sprzęt.

k.graficzna GeForce Gainward 440 gt

4GB RAM DDR2

procesor AMD Athlon BE-2300 1900 MHz

p.główna Gigabyte GA-M56S-S3

sys. operacyjny Windows 7 Ultimate 64 bit

Możecie coś na to poradzić?

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie karty zastanawiałem się nad intel core i5, ale pomyślałem, że na procesor będzie jeszcze czas, więc się wstrzymałem.

Czyli mówisz, że moja p.główna obsłużyłaby gniazdo AM3 bez wymiany (ale jak, skoro ma AM2?). Mógłbym wymienić procesor, choć mam nadzieję, że tak jak mówisz - nie będę musiał wymieniać p.głównej.

A najdziwniejsze jest to, że np. Resident Evil V, Two Worlds II działa mi bez zarzutu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja płyta główna należy do licznej grupy płyt które obsługują procesory AM3. Przy czym wybór jest ograniczony do procesorów o TDP mniejszym bądź równym 95W. To oznacza że najlepiej będzie kupić albo Athlona II X3 albo Athlona II X4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...