Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marek1177

Rozwiązany: Program do nagrywania gier

Polecane posty

Sprawdzałeś XFire? Potrafi nagrywać z dźwiękiem i automatycznie kompresuje filmik podczas wysyłania go na profil. Oczywiście można go tylko skompresować bez wysyłania na profil, będziesz miał wtedy dwa pliki, jeden oryginalny czyli ten "większy" i drugi po kompresji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lynenhynenh

Generalnie nie polecam Xfire, jeśli we Frapsie masz 10fps, to tym bardziej w Xfire, nie będzie wyglądało lepiej. Tym bardziej że Xfire generuje opóźnienie dźwięku do obrazu, nawet na bardzo dobrych komputerach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 fps ?? Na jakiej rozdzielczości nagrywasz, że tak zapytam i na jakich detalach, bo wiesz - komputer może ci na wartościach "granicznych" już grę ciągnąć, a co dopiero jak każesz mu jeszcze zrzut robić :rolleyes:

Zrób próby na różnych rozdzielczościach i na różnych ustawieniach graficznych. We FRAPSie ustaw najniższą ilość klatek (25 jest bodajże) i wtedy sprawdzaj. Im mniejsza ilość klatek, tym mniejsze obciążenie przy nagrywaniu, bo mniej danych komputer musi "przemielić". Warto by było też ustawić nagrywanie pliku na dysku innym niż jest zainstalowana gra oraz system operacyjny ;)

Co do Xfire - to popieram Cragira - nagrywałem nim masę filmików - nigdy nie spotkałem się z problemem braku synchronizacji, a czasem kręciłem nagrania dwu godzinne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...