Skocz do zawartości

Płyta z PS3 nie chce wyskoczyć...

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

Graczdari91

Graczdari91

Skalny Troll

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1113 postów
Witam. Mam problem ze swoją PS trójką w wersji SLIM 250GB. Konsola była już dwa razy w serwisie, co chyba świadczy o tym, że trafił mi się wyjątkowo pechowy model. Pierwszy raz napęd padł w 100%. Gdy wróciła z serwisu, to były problemy z odczytem. Teraz niby było wszystko oki, aż do dziś. Pograłem trochę w Infamous 2, i naszła mnie ochota by pocykać w L.A Noire. Niestety moja konsola odmówiła posłuszeństwa, i w żaden sposób nie chce oddać mi płyty ;/ Ani z poziomu systemu, ani z guzika. Po prostu nic się nie dzieje.

Czy da się jeszcze jakość zmusić ją do "wydalenia" nośnika? Czy znowu mam posłać ją na gwarancje?

PS: Firmware 3.65

Edytowany przez Graczdari91, 11 czerwiec 2011 - 00:37.

Playstation 3 - Awaria
Xbox 360 - FIFA 12 i Assassins Creed
Playstation 2 - Nic

Ogłoszenie

Linki Sponsorowane

PLDan

PLDan

CHICHARITO

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4745 postów
Płytę w PS3 możesz wydostać jedynie rozkręcając konsolę. W SLIMkach niestety nie można inaczej.
Nie wiem, jak działa gwarancja, ale chyba nie warto bawić się w rozkręcanie, bo pewnie i tak coś się uszkodziło i po ponownym włożeniu płyty sytuacja może się powtórzyć , a w serwisie z pewnością to naprawią. Tylko powiedz, że płyta cały czas jest w napędzie, bo już jej więcej nie zobaczysz.

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Sfash

Sfash

Hobbit

• Forumowicze
  • Pip
  • 17 postów
Miałem to samo ale na szczęście samo przeszło, była to usterka mechaniczna i to dość banalna.
Jak naciskałem przycisk nie wychodziła płyta, ale pomogło porządne potrząśnięcie konsolą, wcześniej odłączoną od TV i zasilacza. Nie mówię że to na pewno pomoże ale u mnie poskutkowało więc nie zaszkodzi spróbować.
Pzdr.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników