Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ollaen

Dziwne pasy

Polecane posty

Cześć, od jakiegoś czasu zauważyłem dziwne pasy które albo lecą w dół albo takie które ciągną się od jakiejś jasnej ikonki/obrazka, np. teraz kiedy piszę nad oknem mam panel do edycji a od niego w prawo ciągną się białe półprzeźroczyste smugi.

Tutaj screen z jednego takiego przypadku:

42998855324007686898_thumb.jpg

Po tym że udało się zrobić screen wnioskuję że to coś z kartą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja też nic nie widzę, a skoro dwie osoby tych pasów nie widzą, to albo są ślepe, albo rzeczywiście tam nic nie ma. Ergo: to jest wina monitora (no chyba, że jednak jesteśmy ślepi albo ty widzisz za dużo), sprawdź kabel i wtyczkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szok! Dziś byłem w szkole patrzę na tego screena na szkolnym kompie i nic! Czysty obraz, a wpadam teraz do siebie i na screenie pasy... Czyli to monitor bo gdyby to była karta to obraz były zniekształcony na screenie a nie tylko u mnie.

Pobawię się kablami jak znowu zacznie się to dziać bo zresetowałem kompa i jest czysto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, kiedy jeszcze monitor zacznie wariować to pobawie się kablami i najwyżej jak nie pomoże to zadzwonie do biura obsługi.

@Ed: Po 2 godzinach od włączenia kompa pasy się pojawiają! Przystępuję do leczenia metodą "szarpaj kabla"

@2Ed: Kiedy dociskałem wtyczkę od karty przy monitorze lekko nim zatrząsłem i pasy zniknęły, tylko teraz nie wiem czy to od ruchu kablem czy monitorem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...