Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gxkrizard

Rozwiązany: Mass Effect 2 - save postaci.

Polecane posty

Gość gxkrizard

Ukończyłem dziś Mass Effecta 2 i zastanawiam się, gdzie znajduje się plik z moją postacią, który będę mógł później importować do ME 3. Może ktoś wie który to?

I jeszcze zastanawia mnie, jak to jest z tym plikiem. Mimo że ukończyłem grę, nadal mogę wykonywać misje poboczne, rozmawiać z członkami zespołu itd. Więc gdy zaimportuję plik postaci do ME 3, to będą w nim zapisane postępy, jakie zrobiłem po ukończeniu wątku głównego, czy tylko to co zrobiłem zanim przeszedłem ostatnią misję? Wiem, że nikt mi tu nie wywróży odpowiedzi, ale może ktoś przypadkiem coś gdzieś o tym przeczytał i siedzi w tym temacie. Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gxkrizard

Właśnie problem jest w tym, że, w odróżnieniu od Mass Effecta 1, tutaj nie ma żadnego pliku profilu, są tylko save'y. Ale chyba za dużo o tym myślę. Pewnie masz rację, skoro pozwolili graczom na kontynuowanie gry po ukończeniu wątku głównego, to na pewno ME 3 będzie w stanie zobaczyć nasze postępy po ostatniej misji. A nikt raczej nie da mi pewności, musimy po prostu poczekać na ostatnią część Mass Effecta.

Dzięki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...