Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Danon666

Problem z przesyłaniem filmów do youtube

Polecane posty

Witam, zacząłem nagrywać let's playe, za pomocą Frapsa nagrywam obraz i dzwiek mikrofonu, obrabiam wszystko w programie Format Factory 2.60

Oto jak ustawiam film do konwersji:

MP4

Kodowanie - AVC(H264)

rozmiar wideo 1280x720

Bitrate 1600

FPS 25

bitrate audio 96

Z takimi ustawieniami powinienem mieć dość ładny film z możliwością odtwarzania w HD tymczasem wychodzi mi coś takiego:

http://www.youtube.com/watch?v=haLnuIsAOSs

na dodatek film, jest jakby zdublowany bo pierwsze leci 14 minut filmu z dzwiękiem a potem 14 minut bez dzwięku:/

Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie skasowałem bo doszedłem do tego co jest przyczyną, problemem był format factory bo po scaleniu filmik ma dajmy te 14 minut ale po wrzuceniu na YT ma 28... Szkoda bo program konwertował w dobrej jakości HD a filmiki miały 160mb. Próbuje teraz sony vegasem ale jak narazie mi nie wychodzi bo film 3 minutowy waży ponad 100 mb:/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w tym złego że 3 minuty mają 100mb? Jeśli to HD, to normalne. Zawsze można obniżyć trochę jakość...

To zależy, jakiego kodeka się używa i jak się mu parametry ustawi. Zamiast babrać się z H264 który jest kodekiem że tak powiem "ciężkim" polecałbym poczytać trochę i zainteresować się Xvid'em. Też dobry do kodowania filmików i całkiem szybko YT "mieli" nagrane w nim i przesłane filmiki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...