Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alucard667

ArmA II multiplayer

Polecane posty

Witam!

Dzisiaj po kupnie CDA pognałem do domu zdobyłem ze strony serial i zaczełem instalować gre. Dobra gra zainstalowana to instalujemy patcha. Patch zainstalowany? To odpalamy gre i sprawdzamy mutli. I tutaj jest problem: Gdy wchodze do gry, wybieram klase i wchodze do gry ( po sciągnięciu scenariusza ). Dobra gra się ładuje przez ułamek sekundy pojawia się coś typu Oczekiwanie na hosta i gra wywala do wyboru servera :/. Jeszcze zauważyłem że podczas wchodzenia na server pojawia się że używam jakiegoś zmodyfikowanego pliku CA czy coś takiego. Odrazu mówie że nic nie robiłem z grą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzisiaj po kupnie CDA pognałem do domu zdobyłem ze strony serial i zaczełem instalować gre. Dobra gra zainstalowana to instalujemy patcha. Patch zainstalowany? To odpalamy gre i sprawdzamy mutli. I tutaj jest problem: Gdy wchodze do gry, wybieram klase i wchodze do gry ( po sciągnięciu scenariusza ). Dobra gra się ładuje przez ułamek sekundy pojawia się coś typu Oczekiwanie na hosta i gra wywala do wyboru servera :/. Jeszcze zauważyłem że podczas wchodzenia na server pojawia się że używam jakiegoś zmodyfikowanego pliku CA czy coś takiego. Odrazu mówie że nic nie robiłem z grą

Mam ten sam problem kolego :

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=139387

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie jakieś dokładnej linii tego co wam wyskakuje? Czasami z serwerami jest tak, że korzystają z addonów, tzn. dana misja i dlatego może was wywalać. W każdym razie co, jeżeli w ogóle cokolwiek, pojawia się na ekranie po wywaleniu z serwera? Nie chodzi mi tylko o główne okienko, ale jak jest czat to tam czasami też się coś pojawia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie jakieś dokładnej linii tego co wam wyskakuje? Czasami z serwerami jest tak, że korzystają z addonów, tzn. dana misja i dlatego może was wywalać. W każdym razie co, jeżeli w ogóle cokolwiek, pojawia się na ekranie po wywaleniu z serwera? Nie chodzi mi tylko o główne okienko, ale jak jest czat to tam czasami też się coś pojawia ;)

Nie wiem dokładnie o co z tym chodzi ale sprawdzałem BARDZO DUŻĄ ILOŚĆ serwerów i ciągle to samo a te addony to co to takiego to jest coś al'a mod do pobrania ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz wersje gry? Co ci wyskakuje jak cię wywala (powinna ci wyskakiwać lista addonów których nie masz) a inna sprawa jak wybierasz server to masz takie czerwone kółeczko czy zielone bo możesz się próbować połączyć na server z CO (Combined Operations czytaj Arma2 i OP Arrowhead w jednym)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie jakieś dokładnej linii tego co wam wyskakuje? Czasami z serwerami jest tak, że korzystają z addonów, tzn. dana misja i dlatego może was wywalać. W każdym razie co, jeżeli w ogóle cokolwiek, pojawia się na ekranie po wywaleniu z serwera? Nie chodzi mi tylko o główne okienko, ale jak jest czat to tam czasami też się coś pojawia ;)

komunikat jaki wyskakuje to ''mando hitch hud'', jakoś tak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojkol1

Czyli to jest addon, którego nie masz i żeby zagrać akurat na tym konkretnym serwerze musisz go zassać i wpakować do folderu addonów albo zrobić inny z dopiskiem @ i czymś dalej (np. jak ma @ACE), które potem trzeba dopisać w linii komend skrótu ;] Polecam to drugie, bo pakowanie całego stuffu z 'Neta do jednego foldera źle robi grze... A poza tym sugestia Kofeiny jest trafna z tymi kółeczkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączam do serwera (zielone kółeczko u boku) pisze że się połączyłem, następnie daję dołącz i najczęściej pisze pobieranie plików misji (ok. 1 -7 mb) następnie znowu mi się ładuje i nagle wychodzi nic więcej :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojkol1

Czyli to jest addon, którego nie masz i żeby zagrać akurat na tym konkretnym serwerze musisz go zassać i wpakować do folderu addonów albo zrobić inny z dopiskiem @ i czymś dalej (np. jak ma @ACE), które potem trzeba dopisać w linii komend skrótu ;] Polecam to drugie, bo pakowanie całego stuffu z 'Neta do jednego foldera źle robi grze... A poza tym sugestia Kofeiny jest trafna z tymi kółeczkami.

a mógłbyś dokładniej, jak zrobić ten addon z @ i gdzie to wkleić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakieś okienko wyskoczyło tylko na jednym serverze na innych nic ( nie pamiętam treści ). Czy istnieje jakaś dobra stronka z wszelakimi addonami do ściągnięcia czy trzeba szukać po googlach? Bo chciał bym wejść na server gdzie jest mod/addon ( nie wiem co to jest ) Warfare BE V2.068 ale na googlach nie moge nic znaleść

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakieś okienko wyskoczyło tylko na jednym serverze na innych nic ( nie pamiętam treści ). Czy istnieje jakaś dobra stronka z wszelakimi addonami do ściągnięcia czy trzeba szukać po googlach? Bo chciał bym wejść na server gdzie jest mod/addon ( nie wiem co to jest ) Warfare BE V2.068 ale na googlach nie moge nic znaleść

To samo pytanie niema może nigdzie do pobrania paczki tych addonów ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już są jakieś addonpacki to zrobione do użytku wewnętrznego klanów i nie rozpowszechniane dalej. Po prostu trzeba zaprząc do pracy Google i patrzeć dokładnie co na czacie wyskakuje jakich addonów nam brakuje tzn. jak się nazywają te pliki, bo wtedy będzie już zdecydowanie prościej ich szukać. Kilka stron gdzie zalecam poszukiwania ;)

http://www.armaholic.com/

http://www.armedassault.info/

http://www.armacenter.pl/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warfare jest to tryb gry polegający na zajęciu całej mapy lub zniszczeniu bazy przeciwnika, do niego raczej nie potrzeba modów (Nie wiem jak teraz jest bo ja gram na CO ) to tak dla powiększenia wiedzy, jak ja jeszcze grałem w Arme2 to większość serverów używała moda ACE2 który dodaje całą masę różnych rzeczy, gra staje się jeszcze bardziej hardcorowa ale na szczęście w OP Arrowhead większość tych dodatków jest od początku w grze (głownie chodzi o pojazdy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...