Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krysio

Rozwiązany: McAfee

Polecane posty

Witam! Niedawno (jakieś dwa tygodnie temu) kupiłem nowego laptopa, miałem na nim zainstalowanego antyvirusa McAfee z licencją, niestety usunąłem go z myślą że Avast będzie lepszy. I tu chciałbym wiedzieć, czy jest możliwość w jakiś sposób odzyskać McAfee z moją licencją czy przepadło na dobre? Chciałbym go odzyskać ponieważ dowiedziałem się że jest o niebo lepszy od Avasta. Bardzo proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do notebooków przeważnie dołączane są antywirusy z licencjami 90 dniowymi. Wystarczy, że ponownie zainstalujesz program i to powinno działać. Jeśli masz pełną wersję, to klucz musi być gdzieś w dokumentacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym właśnie problem że nie było przy zakupie ŻADNEJ płyty, nawet Windowsa mi nie dali na płycie. Dokumentacje, cóż, przejrzę jeszcze raz chociaż nic nie znalazłem. Ech... głupotę zrobiłem i teraz mam :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czyli dla mnie wszystko jest jasne. McAfee był instalowany razem z systemem i znajduje się w obrazie, który znajduje się na partycji przywracania. To nie jest pełna wersja McAfee, a jedynie trial 30 lub 90 dniowy. Moim zdaniem nic nie straciłeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...