Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebi1849

Problem z dyskiem zwenętrznym ADATA SUPERIOR SH93

Polecane posty

Tak jak w temacie. Wczoraj dostałem ten oto dysk i otóż mam win 7, na opakowaniu pisze że działa z tym Windowsem lecz podczas gdy go za pierwszym razem go włączyłem był dymek ze instalacja przebiegła poprawnie lecz gdy wchodzę w Mój Komputer nie pokazuje mi tego dysku, i kiedy wchodzę w menadżera urządzeń to mi wyświetla ze jest zainstalowany. Próbowałem ściągać sterowniki i nic to nie dawało ponieważ one były tylko do przenoszenia plików lecz mam jeszcze laptopa z win XP i na tym działa bez zarzutu. Dodam ze jak podłączam do komputera do się dioda świeci ale nic nie wyskakuje. Wie może ktoś co trzeba zrobić żeby móc go używać? Np. jakieś oprogramowanie lub jakiś menadżer portów itp.??? Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż zrobiłem tak jak mówiłeś i pokazuje dysk lecz nie ma on nazwy, nie pokazuje jaki format plików i pisze że jest 100% wolny chociaż tak nie jest bo kolega zgrywał na niego projekt a kiedy chce nacisnąć formatuj to wyświetla sie komunikat że jest w trybie offline a jest podłączony do komputera. Jakieś inne sugestie?

Dzięki problem rozwiązany okazało się że wystarczy dodać "literke" do woluminu i juz go wykrywa :D Do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...