Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patrykos_94

Nie rozpoznano urządzenia USB

Polecane posty

Witam. Pożyczyłem ostatnio pendrive'a od koleżanki w celu zgrania sobie zdjęć. Gdy zrzuciłem zdjęcia, postanowiłem zgrać sobie film. Podczas zgrywania filmu pojawił się bluescreen. Gdy włączyłem komputer, na dole po prawej zaczął migać dymek - Nie rozpoznano urządzenia USB. Wyskakuje to non stop i nic się nie da z tym zrobić. Wyjąłem pendrive, nic, dalej to samo, chociaż nic nie jest tam podłączone. Próbowałem coś innego tam włączyć - nic. Było późno, poszedłem spać. Wracam dziś ze szkoły i witają mnie BSoDy i inne atrakcje, na razie jest okej. Co robić?

badsk.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bsod wyskakuje dosłownie na sekundę, nie da rady niczego przeczytać.

Gigabyte Geforce 9600GT 512

Core2Quad Q6600 @2.4 GHZ

2 GB pamięci ram

Obudowa coolermaster 330 blacksilver

Nie wiem co jeszcze podać

W ogóle to wydaje mi się że w tym hubie jest 1 port USB, a nie 2. Gdy podłączam tam np. pada to śmiga.

Wszedłem w menedżer urządzeń i odinstalowałem to "nierozpoznane". Po kolejnym BSodzie włącza się komputer i nie ma tego komunikatu. Proszę jednak o niezamykanie tematu, jeżeli w przeciągu kilku dni nie wystąpią problemy, zamieszczę tu prośbę o zamknięcie go.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz Windows XP możesz znaleźć komunikat BSOD-a w Podglądzie Zdarzeń. Ponadto można wyłączyć automatyczne ponowne uruchamianie systemu przy błędzie (Panel Sterowania->System->Uruchamianie i Odzyskiwanie->Ustawienia i tu odhaczyć "Automatycznie uruchom ponownie").

Z części brakuje zasilacza (jego marki i mocy) oraz modelu płyty głównej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...