Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

goldbackup88

Laptop Asus N52J Series - Temperatura

Polecane posty

Mam problem, w każdym razie tak mi się wydaje...

Mianowicie nie tak dawno kupiłem sobie laptopa. Jakieś pół roku temu (dla mnie to nie dawno) i zaczyna mnie niepokoić jego temperatura. Praktycznie nie używam go do grania (ze względu na temperatury jakie osiąga). Praktycznie cały czas osiąga temperatury 48-56C. Nawet teraz korzystając tylko z przeglądarki.

Parę minut temu grałem na emulatorze Sega Master System. No i na SpeedFanie wyskoczyło mi temperatura 53C.

Nie wiem czy to normalne, ale wiatraczki wirowały jak oszalałe. Nie może być zakurzony ponieważ regularnie go czyszczę.

Naprawdę, jak na laptopa który ma niewiele ponad pół roku, osiąga dziwnie (dla mnie) wysokie temperatury.

Z chęcią bym sobie w coś na nim pograł, ale boje się że coś się w nim popsuje.

Jest na to jakaś rada?

Z góry dzięki za pomoc:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma o co się martwić. To laptop- lapki się grzeją. Ja grając w Fable 3 lub wiedźmina 2 na asusie k53sv mam 75 stopni i uważam że są to niskie temperatury jak na działanie pod obciążeniem. Nic nie robiąc na PERFORMENCE MODE mam 55 stopni a na BATTERY SAVING MODE 35 stopni.

Ps. Jeśli bardzo się martwisz temperaturą, to:

1. Wyczyść wiatraczki :)

2. kup podstawkę chłodzącą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie przesadzam;) Zabawne jest to że jeszcze nie tak dawno sam się śmiałem z mojego wujka bo kupił sobie nie lapka i strasznie panikował gdy temp. przekraczała 45 stopni:P No ale dobrze. Uspokoiłeś mnie:)

Mam jeszcze prośbę... Mógłbyś podać mi swoją konfigurację sprzętową?:) Chciałbym porównać;)

Z góry dzięki:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...