Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jacob144

Problem z instalacją sterowników do ATI Radeon HD 5700

Polecane posty

Wszystko zaczęło się od DiRTa 3. Z powodu czerwonych plam zamiast źródeł światła(np. słońca, reflektorów) które pojawiały się tylko w DiRcie postanowiłem zaktualizować sterowniki. A więc wszedłem na stronę AMD, wyszukałem swoją kartę i ściągnąłem stery. Odinstalowałem poprzednie, zrestartowałem kompa, zainstalowałem nowe i ponownie kompa zrestartowałem. Rozdzielczość zmieniła się na bardzo małą i wyskoczył komunikat o tym iż stery się nie zainstalowały. Postanowiłem poszukać czegoś o tym w googlach. Natknąłem się na identyczny problem(http://forum.programosy.pl/sterowniki-radeon-hd-5700-problem-z-instalacja-aktualizacja-vp939932.html) i zainstalowałem Driver Cleanera którym usunąłem stery. Niestety mi to nie pomogło. Teraz sterów nie mam jak usunąć bo podczas odinstalowania wyskakuje error że nie ma jakiegoś pliku. Przez program files też nic nie mogę zrobić bo "program lub plik jest otwarty w innym programie". Pomóżcie. Męczę się nad tym już ze 2 godziny ; / .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciągnij jakieś bardzo stare sterowniki i je zainstaluj. Jeśli nie wyskoczy żaden błąd, to z panelu sterowania usuń je i bez czyszczenia Driver Cleanerem zainstaluj najnowsze. Trochę żmudne, ale mi się tak udało rozwiązać identyczny problem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj deinstalacji/usunięcia sterowników z poziomu trybu awaryjnego. Po ręcznym usunięciu musisz wymusić zainstalowanie standardowych sterowników z poziomu Menedżera urządzeń, bo inaczej będziesz miał problemy z uruchomieniem systemu. Możliwe, że coś jest zablokowane i Windows nie może sobie z tym poradzić. Sterowniki od karty graficznej nie są ładowane w trybie awaryjnym, więc jest prawdopodobne, że to załatwi problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość - nigdy nie usuwaj sterowników od razu Driver Cleanerem, bo zazwyczaj są z tym cyrki. Najpierw usuń stery z Panelu Sterowania, a dopiero później (i to najlepiej w trybie awaryjnym) uzyj DC żeby usunąć resztki drivera z dysku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...