Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Husarz

Rozwiązany: LG W2240S 22' 16:9 Problem z rozdzielczością

Polecane posty

Witam mam problem z moim monitorem. Natywna rozdzielczość to 1920x1080. Problem zaczyna się gdy zmniejszę ją do np 1366x768. Na dole i u góry ekranu pojawiają się czarne pasy.Dzieje się to we wszystkich grach oraz na pulpicie. Wypróbowałem wszystkie możliwe rozdzielczości ale tylko w 1920x1080 czasami w (1680x1050) pasy znikają. Dodam że wcześniej tego problemu nie miałem.

Graf: GeForce 9600GT

PS: W Wiedźmin 2 pasy znikają w 1920x1080. U kumpla w 1366x1080.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lynenhynenh

Bo na monitorze Full HD nie da się wyciągnąć pełnoekranowo żadnej innej proporcji niż 16:9?

Dodam że wcześniej tego problemu nie miałem.
Czyli pulpit był pełnoekranowy przy np. 1366x768? To niemożliwe, zresztą sprawdziłem na swoim.

Co do Wiedźmina - gra nie obsługuje jeszcze wszystkich proporcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pulpit był pełnoekranowy przy np. 1366x768? To niemożliwe, zresztą sprawdziłem na swoim.

Tak.

PS: Może to wina nowych sterowników?

Pasy znikają także rozdzielczości 800x600

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lynenhynenh

Na pewno to nie wina sterowników. Jeśli poprzednio działało to znaczy że korzystałeś z trybu autodopasowania i obraz był zniekształcony.

Pasy znikają także rozdzielczości 800x600
To pewnie też funcja atodopasowania w monitorze, bo normalnie nie ma fizycznie takiej możliwości.

Według mnie z Twoim sprzętem wszystko w porządku - trzeba się nauczyć wykorzystywać pełną rozdzielczość i tyle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...