Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Rayman (seria)

Polecane posty

Gość Dziadek Żniwiarz

Nienawidzę Raymana, tej jego wstrętnej mordy, blond grzywki i tych wielkich łap :!: (pewnie dlatego, że mam małe dłonie i ciemne, krótko ścięte włosy :P). Chciałbym, żeby ci swojsko wyglądający panowie z trzeciej części skopali tyłek temu rozwydrzonemu gówniarzowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Rayman 1 był najlepszy. Nr. 3 niemam ale obawiam się tej klawiszologii, już w dwójce były czasami problemy.

A propo, wie ktoś może skąd można ściągnąć jedynkę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby gierka dla dzieci, a bawi również dorosłych i to się jej chwali! Do tego dodaję piękną grafikę i godziny dobrej zabawy! Rayman to świetna gierka(tak jak jego poprzednicy)! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze w trojeczke jeszcze nie gralem, ale gdy przypomne sobie z jaka przyjemnoscia gralem w 1, to bym z checia sprobowal i nie boje sie tej "klawiszologi"- choc jak w kazdej konsolowce pewnie jest niemilosiernie zakrecona (a kamera pewnie robi co chce :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma bata: patrzac na serie obiektywnie, najlepsza byla "dwojka": innowacyjna (3D), piekna (grafa rzadzila, oj tak!), rajcujaca (przednie patenty, ktore w "trojce" goszcza znacznie rzadziej). ale, ale... R3 to nadal swietna zabawa, trzyma fason i oferuje psoro humoru. w to mi graj!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie bardzo podoba Rayman 3, grafika jest spoko pamietacie te tunele pomiedzy planszami :P , muza super, przeciwnicy tacy jacy powinni byc, czyli jakieś stworki, :lol: fabuła trzyma do konca. :lol: SUPER jak dla mnie.

PS.W ejkszonie napisali że nie idzie grać na klawiaturze, jakos ja na nie zmienionych od pozatku kontrolsach grałem i nie sadze żeby czeba pada. :x :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Ja grałem we wszystkie części i wszystkie mi się podobały. Trójka to godna kontynuacja jedynki i dwójki. Ja też gram na klawierce i nie potrzebuje pada...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem we wszystkie części i wszystkie mi się podobały. Trójka to godna kontynuacja jedynki i dwójki. Ja też gram na klawierce i nie potrzebuje pada...

Wiec to chyba prawda że recenzenci z CDA to jakies maikuty co nie umia grac na klawiaurze, tylko na padach. I moze za niedlugo se zagram w R3, bo wczesniej nie przeszedlem calego R3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Programista

Dla mnie super super gra, a szczegulnie spolszczenie, ponieważ są tam dobre teksty! Rayman 3 już nie przypomina takiej samej gry dla dzieci jak poprzednie części! 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię powiedzieć złego słowa o tej wyjątkowej, najlepszej w swoim rodzaju, tryskającej humorem, posiadającej świetną grafikę, zabójczy dźwięk, niemalże perfekcyjnej produkcji. Jak dla mnie gra roku w kategorii ogólnie pojętych gier zręcznościowych. Parafrazując słowa pojawiające się od czasu do czasu w pewnym programie telewizyjnym traktującym o grach: Uwaga!!! Ta gra jest dla wszystkich. Grać, grać i jeszcze raz grać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarąbista gierka :D . Nie rozumiem narzekań coponiektórych na trudne sterowanie na klawikordzie - nie jest źle! Nawet ja przeszłem go tylko za pomocą klawiatury.

PS. Najwięcej się namęczyłem z ostatnim aktem w grze - nie przyszło mi do głowy, że by Andre zniknął, trzeba wywalić język :P (wtajemniczeni zrozumieją)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raymana osobiście kocham, ubóstwiam itd. Mimo, że bacząc na jej ogólny klimat itd. jest grą dla dzieci, ale gdy się brzdącowi podrzuci taką żonglerkę klawiaturą to, aż miło patrzeć jak podwiązuje sobie pętlę :). Jedna z najlepszych serii jakie kiedykolwiek wyszły...nawet Rayman M był spoksik :). Tak przy okazji, jaką postać najbardziej lubicie z całej serii...jak dla mnie Globox i Murphy rulz !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokochałem tę grę od pierwszego wejrzenia. Gra wręcz tryska humorem (zwłaszcza postać Murphy'ego jest świetna, szkoda, że jest tak krótko :cry: ),ma piękną grafikę, świetną muzę ( zwłaszcza w tych tunelach) ,genialne spolszczenie i jest tania , bo kosztuje ( w MediaMarktcie) tylko 30zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieram właśnie jak szalony koronki, otwierające kolejne miejsca. Jestem włąśnie w miejscu, w którym aby zebrac trzy korony trzeba przeprawic się na drugą stronę strzelając "bokiem" (spacja+ ctrl+ strzałeczki). Jeśli spadnie się na dół, zjeżdza się po pochyłej podłodze. I dostaję już jasnej cholery, bo czasu do zamknięcia się drzwi po drugiej stronie jest tak mało, że zadanie jest strasznie trudne. Można to zrobić w jakiś "bystry" sposób, czy trzeba tylko jak najszybciej napieprzać w 4 klawisze?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieram właśnie jak szalony koronki, otwierające kolejne miejsca. Jestem włąśnie w miejscu, w którym aby zebrac trzy korony trzeba przeprawic się na drugą stronę strzelając "bokiem" (spacja+ ctrl+ strzałeczki). Jeśli spadnie się na dół, zjeżdza się po pochyłej podłodze. I dostaję już jasnej cholery, bo czasu do zamknięcia się drzwi po drugiej stronie jest tak mało, że zadanie jest strasznie trudne. Można to zrobić w jakiś "bystry" sposób, czy trzeba tylko jak najszybciej napieprzać w 4 klawisze?

Da się to zrobić, spokojnie. Jeśli ja to dwa razy zrobiłem, to da się uwierz. :) Po prostu musisz być bardzo szybki. Po wskoczeniu na ten kwadrat w podołdze skocz na tą platforme. Wal sierpowymi. Ale tylko raz! Nie trać czasu na podwójny strzał. Ja też miałem, z tym duży kłopot, ale jakos przeszłem. ;) Poległem na ostatnim bosie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...