Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Matitaq

Minecraft - bug?

Polecane posty

Otóż mam problem. Przede wszystkim zaczęło się od tego, że poszedłem w nocy spać do łóżka, lecz za każdym razem gdy to robiłem, budził mnie jakiś zombie, albo skeleton i mnie bił. Nie wiedziałem o co chodzi, ponieważ wcześniej nie miałem takich problemów. Mam chatkę, ogrodzona ze wszystkich stron, oświetlony środek. To nie koniec. Gdy odgrodziłem łóżko kamieniem i się pożądnie wyspałem zastałem następną niespodziankę. Otóż chciałem wyjść z chatki, a tu wyskoczył clipper i zaczął mnie gonić. Uciekłem do chatki. Mimo iż jest środek dnia on cały czas dobija mi się przez drzwi (jednakże nie może się przedostać, a gdy spałem to zombim i skeletonom udało się do mnie dobić, nie wiem dla czego). Przed chwilą zacząłem grać, wiec clippera nie mam szans pokonać. Jedyne co mogę zrobić to wyjść i się dać zabić, lecz szkoda mi trochę chatki. Gdy się ten glutowaty psychopata zdetonuje, to będę zbierał resztki mojego domu :P Jakoś to przeżyję, ale czy to powinno się zdarzyć? Czy to jednak jakiś bug? Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświetl okolicę na około domku to nie będą się spawnować.

PS. Nie Clipper tylko Creeper. On nie ginie w czasie dnia. To praktycznie jedyne zagrożenie, które może cię spotkać w czasie dnia. Nie licząc przyjaznych za dnia pająków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz surowców, to zrób dziurę w ziemi choćby i ręką, potem prosto kop i do góry (schodki) . Nazbieraj na powierzchni trochę surowców [drewno itd] potem wejdź pod ziemię i zakop ten tunel co zrobiłeś. Teraz se zrób mieczyk czy coś i go załatw ;) .

Jeżeli nie umiesz craftować, minecraft wiki pomoże .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...