Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gorczyc1987

Asus EAH 5850 overlock TOP-błąd karty graficznej wg BIOS-u

Polecane posty

Witam wszytskich. Mam bardzo duży problem bo długim czasie postanowiłem wkońcu wymienić karte graficzna z Geforce 9500GT na Asus eah 5850 overlock TOP i mam następujący problem karta po włożeniu w slot podpięciu dodatkowego zasilania i odpaleniu kompa nie działa za to zaczyna piszczeć ciągłym sygnałem bios co oznacza błąd karty graficznej i dalej nic nie rusza a na starej karcire wysztsko ok. Czy problem może być to zbyt niskie zasilanie podawane z zasilacza? Prosze o pomoc.

Płyta główna:Gigabyte GA-G31M-S2L

Procek: Core 2 duo 2.66 E7300

Zasilacz: 350W

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki to model zasilacza? Patrząc po poprzedniej karcie, to raczej zwłoki niż PSU. Jak dla mnie, to zdecydowanie za mało mocy - załatw lepszą zasiłkę i sprawdź wtedy.

Generalnie zakup raczej średnio udany, przy tym procku kata nie pokaże swojej mocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakiej marki tn zasilacz? Żebyś nie wpadł z deszczu pod rynnę...

Co do procesora to możesz szukać używanych Q6600, ale a dobrą sprawę każdy zakup będzie wyrzucaniem pieniędzy w błoto przez durną Intelowską politykę cenową. Procesoy pod LGA775 mają chore ceny kompletnie nieadekwatne do ich wydajności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślę, iż prawdopodobnie zasilacz może nie wyrabiać. Nie ma większego znaczenia czy zamienisz zasilacz na 550W jeśli będzie on generalnie badziewny (dlatego powinieneś podać jaki zasilacz zamierzasz włożyć).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...